На лаві підсудних опинилися посадові особи Держземагентства Луганської області

 

На лаві підсудних опинилися посадові особи Держземагентства Луганської області, які незаконно передали землі освітнього закладу вартістю понад 500 тис грн в оренду фермеру.

Прокуратурою Луганської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох посадовців Держземагенства у Луганській області, які обвинувачуються у зловживанні службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України) та у службовому підробленні (ч. 2 ст. 366 КК України). Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області

Під час розслідування встановлено, що службові особи Держземагентства у Луганській області склали та видали документи щодо зміни цільового призначення земельних ділянок професійного освітнього закладу площею 451 га вартість яких складає понад 500 тис грн. Після чого, на  підставі підроблених документів земельні ділянки навчального закладу передано  в оренду особі для ведення фермерського господарства строком на 25 років.

За вчинення вказаних злочинів посадовцям загрожує до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом до 17 тис грн.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *