На Луганщині сума виторгу із застосуванням РРО за січень – вересень місяць поточного року склала майже 4 млрд гривень

На Луганщині сума виторгу із застосуванням РРО за січень – вересень місяць поточного року склала майже 4 млрд гривень

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили, що за січень – вересень 2019 року проведено 124 фактичні перевірки та прийнято участь у 21 документальній перевірці в сфері готівкових розрахунків. За їх результатами платникам донараховано 3 млн 338 тис. грн штрафів. В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2 тис. 891 реєстратор розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за 9 місяців поточного року склала 3 млрд 793 млн гривень.

У відомстві нагадали, що обов’язковість застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання передбачена положеннями п. 296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

При цьому звертаємо увагу, що за порушення вимог законодавства до суб’єктів господарювання, які не зареєстрували реєстратори розрахункових операцій, застосовуються штрафні (фінансові) санкції: вчинене вперше – 1 гривня; за кожне наступне – 100 відсотків вартості товарів, проданих з порушеннями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *