На Луганщині вбивці начальника Управління Державної казначейської служби у Троїцькому районі Луганської області загрожує до 15 років позбавлення волі

Прокуратурою Луганської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства начальника Управління Державної казначейської служби у Троїцькому районі Луганської області (ч. 1 ст. 115 КК України)

Розслідуванням встановлено, що 26 червня 2017 року в денний час доби співробітник управління Державної казначейської служби України у Троїцькому районі Луганської прийшов за запрошенням потерпілої до її домоволодіння з метою ремонту ноутбуку.

На ґрунті особистих неприязних відносин між особами розпочалася сварка, під час якої зловмисник завдав жінці 8 ударів металевими розкладними пасатижами, які знаходились у нього при собі, по голові.

Усвідомлюючи, що в результаті його дій може настати смерть жінки, вбивця зник з місця події.

За результатами вжитих слідчих (розшукових) заходів правоохоронцями встановлено особу, причетну до вчинення даного злочину, та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На час досудового розслідування зухвалому вбивці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 115 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Прес-служба прокуратури Луганської області

One Reply to “На Луганщині вбивці начальника Управління Державної казначейської служби у Троїцькому районі Луганської області загрожує до 15 років позбавлення волі”

 1. Головному редактору інтернет видання
  ZARAZ.INFO

  На сторінці інтернет видання ZARAZ.INFО була опублікована стаття, що до вбивства моєї сестри , начальника Управління Державної казначейської служби у Троїцькому районі Луганської області, яке було здійснено 26 червня 2017 року.
  Я, як родичка та як потерпіла по справі, вважаю, що цією статтею ви осквернили мою сестру , як особистість. А саме, публікуючи статтю прокуратури Луганської області, ви не поцікавились та не спитали дозвіл на опублікування відомостей про сестру, а саме вказавши її посаду та місце роботу, на якої вона дуже відома (якою можливо її ідентифікувати без труднощів не дивлячись на те, що не вказано її ім»я та по батькові).
  На теперішній час судом по кримінальному провадженню не постановлено вироку, який набрав би чинності, чим би підтвердив обставини кримінального провадження. Не дивлячись на це, ви публікуєте відомості з кримінальної справи, та одностороннє бачення причин та обставин вбивства (викладені особою обвинуваченою в скоєнні такому жорстокому вбивстві), які не є дійсними ( а лише можуть бути думкою слідчого та/чи обвинуваченого) та такими, що паплюжать мою сестру.
  В статі вказано, що «на грунті особистих неприязних відносин між особами» , було вбито моє сестру.
  Але це не так!!!! Ніяких відношень, в тому числі неприязних , ні відносно обвинуваченого у моєї сестри не було!! ! Якими мотивами та підставами обвинувачений керувався, коли вбивав мою сестру, ще до кінця не встановлено, але я маю припущення, що це були корисні мотиви та можливо по передньому зговору з другою особою, не встановленою досудовим слідством (чомусь!!??).
  Тому вважаю, що ви забов»зані опублікувати статтю, в якій вказати, що з вашого боку помилково опубліковано стаття прокуратури Луганської області та помилково (передчасно) вказані обставини кримінальної справи щодо вбивства начальника Управління Державної казначейської служби у Троїцькому районі Луганської області, яке було здійснено 26 червня 2017 року.
  Вікторія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *