На сессии 30 ноября мэрия депутатам Лисичанска предлагает утвердить родительские платы в детсадах от 176 до 253 грн в месяц

Заседание очередной 39-й сессии Лисичанского городского совета седьмого созыва состоится 30 ноября в 14.00 в зале заседаний городского совета. Среди запланированных 18-ти вопросов под 14-м вопросом будет рассматриваться вопрос «Об установлении родительской платы в учреждениях дошкольного образования».

Согласно размещенного на сайте горсовета проекта решения (разработанного исполкомом) предлагается установить стоимость питания в  в учреждениях дошкольного образования в 16 грн/день для детей до 3-х лет и 23 грн/день для детей от 3-х до 6(7)-ми лет. С родителей предлагается брать оплату от этой стоимости в 50%.  Т.е. родители будут платить за питание своего ребенка в детсаду 8 или 11,5 грн. в день в зависимости от возраста ребенка. Или за 22 рабочих дня в месяце родителям необходимо будет платить 176 грн. или 253 грн.

Какова стоимость питания для детей льготных категорий семей в проекте решения ни чего не указывается (смотрите ниже). Также в проекте решения не указывается какое количество детей по возрастным категориям в Лисичанске и какова будет нагрузка на бюджет  города если эту (50%) плату не взыскивать с  родителей.

 

 

ПРОЕКТ

 

 

 

 

ЛИСИЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА   СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

«____» _______ 2017 р                       №

м. Лисичанськ

 

 

Про встановлення батьківської

плати в закладах дошкільної  

освіти

 

 

Керуючись cт. 25, п.6 статті 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів» від 26.08.2002 №1243 та  наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», з метою приведення у відповідність натуральних та грошових норм харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити на 2018 рік в комунальних закладах дошкільної освіти та в дошкільному підрозділі КЗ «Лисичанський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Лисичанської міської ради Луганської області» вартість харчування в віковій групі від одного до трьох років в розмірі 16 грн. на день на одну дитину, від трьох до шести (семи) років в розмірі 23 грн. в день на одну дитину.

  1. Встановити на 2018 рік батьківську плату за харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти та в дошкільному підрозділі КЗ «Лисичанський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад «Барвінок» в розмірі 50% вартості харчування в день.

  1. Відділу освіти (Худоба Т.В.) сформувати відповідний бюджетний запит.

  1. Фінансовому управлінню (Сапегіна О.В.) врахувати цей запит при підготовці проекту міського бюджету на 2018 рік.

5.Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Лисичанської міської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ганьшина І.І. та постійну комісію з питань соціально-гуманітарного розвитку.

Міський голова                                                                            С.І. Шилін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *