На всіх 400 дітей громад Старобільщини витратять 4,5 млн, або в средньому 11250 грн, але меньшість з них за рахунок більшості за неоголошиним відбором поїде в дорогий “Артек”

4,5 мільйона гривень на послуги з оздоровлення дітей спрямували громади Старобільщини. Цьогоріч оздоровленням будуть охоплені близько 400 школярів зі Старобільського району. Про це повідомила прес-служба Луганської ОДА. (Тобто в середньому на одну дитину буде витрачено 11250 грн з бюджету- редакція ZARAZ.INFO).

Коментар редакції ЗАРАЗ.ІНФО: Меньшість дітей поїде в “Артек”, а більшість в інші табори відпочинку. Згідно наказу № 114-Н від 25.03.2024  Міністерства соцполітики України вартість путівки для державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» у сумі 20 832,00 грн в 2024 році. Тобто вартість 20832 грн путівок в “Артек” майже в два рази більше від середніх витрата на одну дитину у сумі 11250 грн. І виникає питання на якій підставі і кому з дітей були надані “привілегійовані” путівки? Для порівняння справедливості витрачання бюджетних коштів нагадаємо, що в 2023 році голова Старобільської РДА Володимир Череватий отримав 945000 грн, тобто майже чверть від частини коштів виділених на оздоровлення 400 дітей всього Старобільського району).

Інфографіка прес-служби Луганьскої ОДА

Згідно інформації перс-служби Луганської ОДА:

Біловодська громада уклала договір з табором відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді «Соколята», що у Карпатах, куди поїдуть 30 дітей. Ще 35 маленьких біловодчан відвідають спортивно-оздоровчий комплекс «Петрос». У Міжнародному дитячому центрі «Артек» відпочиватиме одна дитина з громади.

До лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина» відправлять шістьох школярів Білолуцької громади. Ще 13 поїдуть відпочивати за путівками, що придбані у ПрАТ «Івано-Франківськтурист», та двоє – до Міжнародного дитячого центру «Артек».

Марківська громада організовує відпочинок для 21 маленького мешканця у санаторії «Карпатські зорі».

Школярі Міловської громади вже розпочали літній відпочинок. Троє маленьких мешканців громади попрямували до села Яблуниця у табір Релігійної Місії Карітас-Спес «Дитяче селище». Управлінням охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради придбано 25 путівок до Закарпатського обласного дитячого санаторію «Малятко». Ще громада працює у напрямі підтримки дітей загиблих Героїв та військовополонених.

Діти Новопсковщини відпочиватимуть у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (скільки саме діте поїде не вказано- ред.) за державною програмою, також дівчатка та хлопчики відвідають влітку оздоровчо-профілактичний комплекс «Планета здоров’я», санаторій «Карпатські зорі» та оздоровчий табір «Артек-Прикарпаття», на що передбачено кошти з бюджету громади. Вже насолоджуються літом у компанії однолітків чотири дитини. Загалом у громаді послугами з літнього оздоровлення буде охоплено 52 осіб.

Старобільська громада планує оздоровити 51 дитину у санаторії «Карпатські зорі».

Лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба» Івано-Франківської області очікує на 30 мешканців Чмирівської громади. Ще троє діток поїдуть до Міжнародного дитячого центру «Артек».

Шульгинська громада планує охопити послугами оздоровлення та відпочинку 15 дітей. Вісім маленьких мешканців громади поїдуть до табору Friends CAMP, що розташований у Івано-Франківській області.

Читайте: Голова Старобільської РДА Володимир Череватий отримав 221 тис грн місячної зарплати під Новий рік

Порівняння доходів голів райдміністрацій Луганської області у 2022/2023 роках

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *