Набір на тренінг для вчителів  “Права людини, як найвища суспільна цінність”

 

Набір на тренінг для вчителів  “Права людини, як найвища суспільна цінність”

 

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у тренінгу “Права людини, як найвища суспільна цінність”, що відбудеться в м. Києві 14-17 липня 2020 року. Метою тренінгу є підвищити рівень обізнаності 25 вчителів загальноосвітніх шкіл Донецької та Луганської областей в сфері прав людини та протидії дискримінації, підготовити вчителів як тренерів задля популяризації цінностей прав людини в своїх школах.

До участі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл, що мають бажання передавати отримані знання школярам та провести для них відповідні тренінги. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання інтегровувати отримані знання до навчального процесу, популяризовувати тему прав людини серед підлітків, готовність провести подібний тренінг в своїх школах та присутність протягом всього тренінгу. Перевага буде надаватися вчителям з  Донецької, Луганської областей.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу за посиланням до 22 червня року.  Результати відбору будуть повідомлені учасникам, що були відібрані до участі електронною поштою до 24 червня 2020 року.

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у тренінгу: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, або потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідні матеріали.

Тренінг проходитиме в Етнографічному комплексі «Українське село».

Тренінг є частиною проекту “Амбасадори миру”, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Донець за адресою [email protected].

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *