Набір учасників на Школу активного громадянина

 

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у Школі активного громадянина, що відбудеться в м. Києві 16-20 липня 2018 року. Метою школи є підвищити рівень обізнаності молоді з питань активізації молоді, посилення їх громадянської позиції, залучення до громадського та політичного життя громади та країни, набуття навичок адвокації, критичного мислення та публічного виступу шляхом проведення п’ятиденої Школи активного громадянина.

 

До участі запрошуються молодіжні лідери, активні студенти вищих навчальних закладів, лідери молодіжних громадських організацій, лідери молодіжних ініціатив. Досвід в сфері молодіжної політики вітається, але не є обов’язковим. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання брати участь в вирішенні проблем громади, продовжувати працювати в сфері активізації молодих людей, присутність на всіх сесіях Школи. Перевага буде надаватися представникам з Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетрівської та Харківьскої областей, але можуть подаватись кандидати з інших областей. Вікові обмеження 18-25 років. До участі буде відібрано 50 найкращих кандидатів.

Програма школи буде включати питання лідерства, залучення молоді до процесів прийняття рішень на місцевому рівня, навички адвокації, аргументації, публічного виступу, критичного мислення. Методи роботи в школі: інтерактивне спілкування, робота в групах, дебати, рольові ігри, вокршопи.

 

В якості тренерів будуть залучені сертифіковані тренери Ради Європи, що мають великий досвід роботи з української та молоддю країн Європи.

 

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника Школи молодіжних лідерів за посиланням  до 29 червня 2018 року. Результати відбору будуть повідомлені всім учасникам, що були відібрані до участі електронною поштою до 3 липня 2018 року.

 

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у Школі: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, або потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідних матеріалів.

 

Школа активного громадянина проходитиме з 16 по 20 липня 2018 року в Етнографічному комплексі «Українське село».

 

Школа активного громадянина є частиною проекту “Відповідальна молодь проти корупції», що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ольги Донець за адресою [email protected].

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *