Начальниця Старобільської МВА Літвінова «може і в Москву успіла з’їздити на консультацію», але в 2022 році отримувала зарплату в рази більше Зеленського! Пригеба питає: чому її не прийняла СБУ?

Згідно е-декларації опублікованної 05.12.2023 в ЄДРД НАЗК Літвінова Яна Миколаївна отримала в 2022 році в виконавчому комітеті Старобільської міської ради Луганської області, як міська голова 544217 грн, а як начальник Старобільської міської війскової адміністрації (яка утворена 29.09. 2022 згідно данних Юконтрол) 207634 грн, що загалом складає за 2022 рік 751851 грн. Тобто в 2022 роців в Старобільській міськраді чиновниця Літвінова в середньому за 9-ть місяців «значитися на посаді» отримувала по 60 470 грн на місяць, а за 3-и місяці «значитися на посаді» в Старобільській МВА вона отримала 69210 грн на місяц. Що більше ніж, чим у два рази що отримував на місяць (28.000 грн) в 2023р. президент України Володимир Зеленський. Повідомляє ZARAZ.INFO

Згідно е-декларації за 2022р. Я. М. Літвінова має готівкові кошти у сумі 800 000 грн і автомобіль HYUNDAI SONATA 2013р. випуску вартістю на дату набуття за 238000 грн.

Читачам і глядачам ZARAZ.INFO (і одночасно чиновникам, щоб в майбутньому відбити у них дурь не відповідати на інформаційні запити ЗМІ по суті) скажемо, що редакція ЗАРАЗ.ІНФО 23.06.2023 року зверталась до керівництва Старобільської МВА з інформаційним запитом; «Які доходи/матеріальне забезпечення (заробітну плату, надбавки, матеріальні допомоги і т.і.) отримували чиновники/робітники Старобільської міської війскової адміністраціїв 2022 році і за період з 01.01.2023р. по 23.06.2023р.». Але замість відповіді (ЯКУ НАДАЛИ ЧИНОВНИКИ ІНШИХ деяких МВА!- за що дякуємо) начальниця Яна Літвінова на 6-ти (!!!) сторінках розписала, чому вона не надасть таку інформацію у т.ч. з незаконними вимогами надати їй ряд документів (і ця відповідь наявна у редакції!).

Поновлення е-декларування поламало секретність доходів чиновників від народу під час війни, що мабуть Яна Літвінова не очикувала!?

По цій темі фактом на який треба звернути увагу, також є те, що під час проведення «форуму ВПО Луганщини» , який відбувся 28.11.2023 і на якому був єдиний журналіст — представник редакції ЗАРАЗ.ІНФО, Яна Літвінова чомусь без ні яких особистих питаннь до неї, почала одразу виправдовуватись за свою заробітну плату (дивиться відео нижче з 50:20 хвилини): «Одразу скажу, питання те що всі ми працюємо на заробітну плату. Я погоджуюсь повністю зі всіма ВПО, бо також втратила абсолютно все і виїхала, і є ВПО. Про те, що ви маєте право вимагати, знати і все інше. Але ми отримуємо заробітну плату за свою роботу, як нормальні люди. І я до прикладу хочу працювати ще десь для того, щоб мати додатковий заробіток. Але, як посадова особа, я не маю такої можливості, взагалі ні якої. І це для мене і моєї доньки є зараз єдиним джерелом доходу — отримання заробітної плати. Тому давайте питання заробтіної плати взагалі не будемо брати, а будемо налаштовуватися на те. що ми повинні працювати з урахуванням конструктивного діалогу…» Чим сама зламала часом обмежений «конструктив» заходу і на що не відреагували модератори «форуму», на відміну на гострі питаня журналіста ЗАРАЗ.ІНФО про не забезпечення житлом переселенців по программі «Тимчасова оселя» з витратою на «бо зна що» 35 млн грн Лисичанською МВА.

Відео на ютуб-каналі ЗАРАЗ.ІНФО/ Відео БО «БФ Реалізації ідей»/ 28.11.23. Форум ВПО Луганщини

Також виникає питання, за що і чому отримувала (або не отримувала) за відсутність на роботі 1,5 місяця заробітну плату Яна Літвінова у 2022 році, якщо звернути увагу на заяву відомого блогера Григорія Пригеби (в минулому екс-чиновника), який сказав наступне (дивіться відео нижче): «Кстати, Яночка Літвінова тоже була в окупації, півтора місяця. Лічно мені писала, Яна Миколаївна, де ви там, по яким підвалам ховались с Завгороськой. Не сразу ви с ней через ліса, через поля до наших вийшли. Полтара месяця! Вас повинні сразу прийнять Служба безпеки і розвідка. Ви до сих пір должни бути в простої. Ні яких посад вам, якщо ви там були, при всій повазі до вас. Девочки, @ер його знає може ви там і в Москву успели з’їздити на консультацію? Я ж не знаю. Так вот сьогодні люди пишуть, що це за ганьба? Які Завгородські, а у той Завгородськой ще і муж там оказується предпрініматель ЛНР. Тому подивиться, хто вас там окружає Лисогор!«

Відео ютуб-каналу «Григорий Пригеба»/ЛУГАНЩИНА ПОТРЕБУЄ РІШУЧИХ КАДРОВИХ ЗМІН. А хто відповість за ЗРАДНИКІВ та КОЛАБОРАНТІВ

Також однією з версій, чому Яна Літвінова разом з керівництвом Старобільської районної державної адміністрації не захотіли «своїми відписками» надавати відповідь на інформаційний запит ЗМІ про зарплати місцевих чиновників Старабільська можливо є те, що за словами блогера Григорія Пригеби саме Яна Літвінова лобіювала на посаду голови Старобільскої РДА зрадника В.В. Кононова (дивіться відео), якого було звільнено тільки 30 серпня 2022р. І тому саме ми не отримали від чиновників відповіді, а чи не отримував він до цього заробітну плату? А ви, як гадаєте?

***

Підписуйтесь на сторінку «ZARAZ.INFO» у Facebook , Ютуб,  Телеграм і Тік Ток, щоб нічого не пропустити.

***

DONATE

Підтримайте незалежну журналістську діяльність і розслідування редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *