Нардеп озвучив дві важливі версії вбивства депутата Самарського (Відео)

Серед мотивів убивства депутата Сергія Самарського, які зараз обговорюються, не звернули увагу на дві важливі версії.

Про це заявив народний депутат України Сергій Мельничук в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Я вже перед ранком зв’язувався із Григорієм Пригебою, який представляє «Радикальну партію» в Сєвєродонецьку. Він розповів, що тільки прийшов із допиту», – зазначив Мельничук.

Депутат зауважив, що серед версій убивства Самарського, які зараз обговорюються, не звернули уваги на дві важливі.

«По-перше, що Самарський як свідок брав участь в одній із резонансних справ про мародерство на окупованих територіях. І друга версія, яку мають розслідувати слідчі, це його позиція як патріота України. Оскільки після того, як він був у полоні, в нього на зберіганні залишилося дуже багато важливих документів», – підкреслив Мельничук.

Гість програми пояснює, що саме під час початку окупації на Донбасі працювала група патріотів, і частина документів була скопійована у 2014 році та передана до СБУ Грицаку.

«Натомість оригінали цих документів зберігалися у Самарського. Тому потрібно обов’язково знайти їх. Я також маю копії цих паперів. Щоб було зрозуміло їх важливість, можу сказити, що одним із документів є наказ Стрєлкова про розстріл наших громадян», – заявив Сергій Мельничук.

Нагадаємо, вчора ввечері був убитий глава фракції БПП «Солідарність» Сєвєродонецької міської ради, громадський діяч Сергій Самарський.

Поліція вважає, що вбивство голови фракції БПП – «Солідарність» Сєвєродонецької міської ради вірогідно сталося через політичну діяльність депутата. Однак, також не відкидаються версії розбійного нападу та вбивства на ґрунті бізнесових інтересів. Кримінальне провадження відкрито за статтею про умисне вбивство.

 

zik.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *