НАЗК ЗМОЖЕ ВИЯВЛЯТИ, ЧИ ЗАНИЖУЮТЬ ПУБЛІЧНІ СЛУЖБОВЦІ ВАРТІСТЬ СВОГО МАЙНА В ДЕКЛАРАЦІЯХ ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ З КНДІСЕ МІНЮСТУ

 

 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз (КНДІСЕ) Міністерства юстиції України підписали Меморандум про співпрацю, який дозволить НАЗК отримувати додаткову інформацію для виявлення неправдивих даних у деклараціях публічних службовців. Повідомляє прес-служба НАЗК.

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ СПІВПРАЦЯ?

НАЗК звертатиметься до КНДІСЕ під час перевірки декларацій публічних службовців, якщо матиме сумніви стосовно вартості задекларованого майна або ж певне майно не буде задеклароване, і його вартість не відома. КНДІСЕ надаватиме результати дослідження щодо оцінки такого майна для перевірки.

Меморандумом передбачено, що КНДІСЕ зможе надавати інформацію щодо результатів досліджень, пов’язаних з оцінкою:

  • нерухомого майна, включаючи земельні ділянки;
  • рухомого майна (наприклад, автомобілів);
  • об’єктів інтелектуальної власності;
  • цінних паперів;
  • інших об’єктів декларування, які мають вартість та повинні зазначатися в деклараціях згідно зі статтею 46 Закону України «Про запобігання корупції».

НАЗК звірятиме надану КНДІСЕ інформацію із вказаною в декларації. Це допоможе виявляти випадки, коли суб’єкт декларування значно занижує вартість майна, щоб приховати власні статки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *