Не согласны с премиями и надбавками мэру Лисичанска и его заместителям- присоединяйтесь к судебному иску

Если вы не с огласны с премиями и надбавками принятыми  на год вперед  Лисичанским городским советом, присоединяйтесь к рассматриваемому судебному иску в качестве третьего лица. Ниже приводится образец опубликованный на странице в фейсбук Анатолием Рыжковым.

 

До Лисичанського міського суду

справа № 415/2754/17
суддя Коваленко Н.В.

П.І.поБ:_______________________________адреса реєстрації:_______________________________________
_______________________________________________________,
Адреса проживання: _____________________________________
_______________________________________________________
конт. тел. _____________________________________________

 

 

Заява
про залучення третьої особи

З відкритих джерел мережі інтернет та від своїх знайомих, я дізнався/лась про те, що в провадженні Лисичанського міського суду знаходиться справа № 415/2754/17 за позовом до Шиліна С.І. та Лисичанської міської ради, про визнання протиправними дій та визнання недійсним рішення 23 сесії VІІ скликання Лисичанської міської ради від 27.02.2017 р. – «Щодо визначення умови оплати праці міському голові на 2017 р., делегування міському голові права приймати рішення щодо преміювання секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, встановлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги».
Виходячи із матеріалів справи, вважаю, що суду варто залучити мене: _______________ ________________________________________ у якості третьої особи, оскільки результати розгляду справи мають можливість вплинути на мої права та законні інтереси, передбачені ст.ст. _____________________________________________________________
_____________________________________________________________________________,адже, _______________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.
Відповідно до ч. 2 ст. 53 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі КАС України) треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору (надалі – треті особи), можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки.
На підставі викладеного,
прошу:

Залучити мене: _____________________________________________________ до участі у справі № ____________________ за позовом до Шиліна С.І. та Лисичанської міської ради, про визнання протиправними дії та визнання недійсним рішення 23 сесії VІІ скликання Лисичанської міської ради від 27.02.2017 р. – «Щодо визначення умови оплати праці міському голові на 2017 р., делегування міському голові права приймати рішення щодо преміювання секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, встановлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги» в якості третьої особи.

__ ____________ 20___ року _______________
/підпис/ / ___________________ /

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *