Несвоєчасно і двічі 1 квітня подав декларацію-2023 начальник Попаснянської МВА Микола Ханатов

Начальник Попаснянської міської війскової адміністрації Микола Ханатов у День СМІХУ- 1 квітня подав несвоєчасно двічі щорічну декларацію за 2023 рік — спочатку в 12:12 годин. а потім в 14:53 виправлену декларацію. Повідомляє ZARAZ.INFO

(*Фото обкладинки із соіціальних мереж).

Кампанія декларування за 2023 рік тривала до 31 березня. За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП).

Згідно виправленої декларації Микола Ханатов в 2023 році отримав: «Інше виплати військовослужбовцям» в Попаснянській МВА у розмірі 350907 грн ; «Інше інші доходи» в ВІДДІЛі СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ в розмірі 49999 грн; «Інше соціальні виплати з відповідних бюджетів» в сумі 12000 грн в в ЦЕНТРАЛЬНому УПРАВЛІННі СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ( де також йго жінка Ріма Ханатова отримала 30000 грн.)

Нагадаємо, раніше редакція ЗАРАЗ.ІНФО повідомляла: 1) 18 березня 2023р. що Лисогор і більшість керівників війскових адміністрацій Луганської області (у т.ч. Ханатов) не подали декларації за 2023 рік ; 2) Забув внести в декларацію за 2022р. «трохи» готівкових грошей начальник Попаснянської МВА Микола Ханатов, 3) Як виявилось, більшість чиновників з подачою декларацій тягнули до останнього і сам голова Луганської ОДА Артем Лисогор подав декларацію тільки 30 березня 2023р. при тому що, очільник Луганщини Артем Лисогор доручив посилити контроль у цьому напрямі та поклав особисту відповідальність за вчасне декларування працівниками своїх доходів на керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та начальників військових адміністрацій.

Читайте по темі:

Читайте:  Кому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Більшості ВПО припинили виплати, а чоловік голови Щастинської РДА Новикової з 2022р. почав отримувати зарплату в УСЗН Щастинської райдміністраці

Чоловік начальниці Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької МВА Шведової у 2022р. став начальником Рубіжанської лікарні, і сім’я «здоїла» бюджет на майже 3 млн зарплатні в 2023р. в трьох установах!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *