Новий проект за підтримки USAID сприятиме розвитку економіки Луганщини, – Сергій Філь

5 листопада, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь підписав Меморандум про співробітництво з керівником представленого компанією DAI Global LLC проекту міжнародної технічної допомоги «Економічна підтримка Східної України» Майклом Піллсбері.

 

Цей проект реалізовуватиметься за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку.

 

«Ми дуже зацікавлені у продовженні ефективної співпраці з цією організацією. Про це свідчить низка вже реалізованих завдяки її підтримці проектів на території Луганської області. Переконаний, що наш новий проект теж буде дуже цікавим та корисним»,– наголосив Сергій Філь.

 

У свою чергу, керівник проекту Майкл Піллсбері відзначив: «Проект економічної підтримки Східної України базуватиметься на досвіді попередніх напрацювань Агентства США з міжнародного розвитку. Упевнений, що в нас буде багато зустрічей під час реалізації проекту для обговорення конкретних етапів співпраці».

 

Також, за його словами, важливо кооперувати діяльність з проектами, реалізація яких наразі триває в області.

 

Одна з частин проекту буде спрямована на відновлення об’єктів, що постраждали під час бойових дій. Але основним завданням є допомога підприємництву, зокрема, сільгоспгосподарству, малому та середньому бізнесу у пошуку ринків збуту для збільшення об’ємів продажу, створенні нових робочих місць.

 

За минулий рік більш ніж 2000 суб’єктів господарювання отримали грантову допомогу майже на 17 мільйонів гривень. Значна увага USAID приділяється розвитку системи центрів надання адміністративних послуг. У регіоні діють 22 тисячі суб’єктів господарювання, з яких 200 представляють середнє підприємництво, 3000 – малий бізнес, та близько 18 тис. – фізичні особи – підприємці. Про це повідомила заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації Людмила Ахтирська.

 

Директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження облдержадміністрації Сергій Шелест відзначив важливість для Луганщини відкриття нових робочих місць та впровадження енергозберігаючих технологій. «Завдяки нашій співпраці область стане більш привабливою для подальших інвестицій», – сказав він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.