НСЖУ требует от Офиса Зеленского и пресс-секретаря президента уважать журналистов

НСЖУ требует от Офиса Зеленского и пресс-секретаря президента уважать журналистов

Национальный союз журналистов Украины обратился к Офису президента и пресс-секретарю главы государства Юлии Мендель с требованием пересмотреть отношение к журналистам, извиниться за неприкрытое неуважение к ним. Об этом сообщил в Facebook глава НСЖУ Сергей Томиленко.
«Прес-секретар Президента не має права фізично перешкоджати роботі журналістів. Чи дружні обійми, чи відштовхування-відтягування — це не та поведінка, з якою журналісти мають миритися«, — уверен глава журналистского профсоюза.
«Висловлюю солідарність із колегами з програми «СХЕМИ» Схеми: корупція в деталях — RFERL та американським журналістом Christopher Miller , який працює у Києві для «Радіо Свобода»», — пишет он.
«Влада в усьому світі шукає формати уникання неконтрольованих контактів із незалежними журналістами. І це природньо. Чиновник (як і кожна людина) боїться незручних запитань. Але перешкоджання журналістській діяльності — найгірша з можливих реакцій влади«, — предлагает Сергей Томиленко преодолеть негативную тенденцию.
«Національна спілка журналістів України звертається до Офісу Президента та прес-секретаря Президента Юлії Мендель із закликом переглянути ставлення до журналістів, вибачитися за некоректні заяви та прикрі ситуації, які трапилися. І головне, нова владна команда має будувати коректні стосунки із журналістами, визнаючи, що спілкування із незалежними медіа — це важливий обов’язок демократичної влади, відповідальної перед громадянами«, — резюмирует он.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *