Очікуються зміна начальника Сєвєродонецької МВА. “Після корупційних схем, які шокували даже посадовців в Києві корупціонер Стрюк став фактично “нерукопожатним” – соцмережі

Найближчим часом очікуються зміна начальника Сєвєродонецької міської війскової адміністрації Олександра Стрюка на іншого керівника із-за “корупційних схем , які шокували навіть посадовців в Києві”. Навіть офіс президента дав добро на звільнення цього чиновника. Про це повідомляє “анонімний телеграм-канал “Луганщина оперативна”, який за данними ZARAZ.INFO має власні джерела інформації в прокуратурі і інших силових і державних установах.

“Друзі ! Давно ми не писали щодо обстановки у Сєвєродонецькій військовій адміністрації , а саме за її голову Стрюка. І так за останню інформацію найближчим часом все-таки очікується зміна Стрюка на іншого керівника.

Після корупційних схем , які шокували даже посадовців в Києві корупціонер Стрюк став фактично “нерукопожатним”

Після приїзду з Києва Стрюк намагається запевнити своїх підлеглих,  що він ” всьо порєшал “.

Але за нашою як кажуть  ” циганською поштою” , навіть офіс президента дав добро на звільнення цього ” мавродія” , Сєвєродонецького розливу.

‼️‼️‼️ Також новим керівником який займе місце Стрюка планується не просто аудит, а ревізія всього починаючи з 22-го.

Навіть звільнення Стрюка не допоможе йому уникнути відповідальності за ті десятки , а може сотні мільйонів які він вкрав разом з своїми поплічниками у переселенців та громади яких війна позбавила всього. Купивши собі за кордоном маєтки та оформивши на підставних осіб , але про це згодом”,- написав анонімний телеграм-канал “Луганщина оперативна”.

Нагадаємо, що раніше редакція ZARAZ.INFO писала в публікації від 02.05.2024 “Підприємство “Призрак” від Сєвєродонецьких чиновників (Відео)“:  “піддавшись “невідомому сеансу спірітизму” адміністратор(и) телеграм-каналу “Луганщина оперативна” зайнялись “реабілітацією” в очах суспільства сплюндрованого кадрового бек-граунду екс-керівника  Комунального некомерційного підприємства “Український реабілітаційний центр” Сєвєродонецької МВА Ігора Панова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *