Офіційна версія дуже відрізняється від реальності, як у Лисичанську пройшла 38-а сесія міської ради

Як у Лисичанську пройшла 38-а сесія міської ради на сайт Лисичанської міської ради викладена наступна інформація (читайте нижче), але вона відрізняється від реальних подій.

Депутати меншості із фракцій БПП “Солідарність”, РПЛ і висуванців від “Самопомощі” за два роки своєї (без?)діяльності ще не разу не ставили питання стосовно достовірності, як висвітлюється сессія на сайті міськради, у ТРК “Акцент”, газеті “Новий путь”. 

27 жовтня, в Лисичанську відбулось друге засідання чергової 38-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники місцевих органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Не офіційна версія:  Осеннее обострение: трибуна заблокирована, повестка дня 38-й сессии Лисичанского горсовета не рассмотрена, объявлен перерыв (Видео)

Під час пленарного засідання депутати затвердили звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року та внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, збільшили розмір статутних капіталів ЛКСП «Лисичанськводоканал» та КП «Лисичанськтепломережа», виділили кошти на фінансову підтримку КП ЛМР «Електроавтотранс» та на погашення різниці в тарифах на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, а також прийняли низку рішень щодо регулювання земельних відносин.

Рішенням сесії внесено зміни до Програми благоустрою та економічного розвитку житлово-комунального господарства м. Лисичанська на 2017 рік та Міської програми профілактики злочинності на 2016-2017 роки.

Депутатський корпус затвердив Програму із підготовки та проведення загальноміських заходів на 2018 рік та Програму загальноміських заходів з головами вуличних комітетів та Почесними громадянами м. Лисичанська на 2018 рік.

Окрім того, під час сесії були ухвалені рішення щодо приймання у комунальну власність територіальної громади м. Лисичанська нерухомого майна та щодо звітування депутатів Лисичанської міської ради сьомого скликання перед виборцями.

Не офіційна версія: «Вас скоро повесят»- угроза в адрес депутатов, полиция с оружием и «разное» на сессии Лисичанского горсовета (Видео)

На пленарному засіданні було підтримано звернення депутатів Лисичанської міської ради до Голови Верховної Ради України А.В. Парубія, голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, голів фракцій політичних партій у Верховній Раді України, народного депутата України С.В. Дунаєва, Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана, Міністра фінансів України О.О. Данилюка щодо врахування пропозицій депутатів Лисичанської міської ради під час доопрацювання проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та проекту відповідних змін до Бюджетного кодексу України.

З усіма рішеннями сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Органы власти» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Джерело: Сайт Лисичанської міської ради

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *