«Освіторія» починає безплатні вебінари з підготовки до НМТ-2024 на онлайн-платформі iLearn

ГС «Освіторія» розпочинає серію безплатних вебінарів на онлайн-платформі iLearn для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024.

Вебінари проходитимуть на онлайн-платформі iLearn з трьох обов’язкових предметів НМТ-2024: математики, української мови та історії України.

До команди експертів iLearn цьогоріч традиційно долучилися досвідчені експерти-предметники. Зокрема, вебінари з української мови вестиме переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021, цьогорічний фіналіст світової премії Global Teacher Prize Артур Пройдаков. За вебінари з історії України та математики четвертий рік поспіль продовжать відповідати Артур Бабенко та Юрій Захарійченко.

Вебінари проходитимуть щотижня у вівторок, середу і четвер о 17:00. Перші онлайн-заняття відбудуться:

  • 21 листопада – вебінар Артура Пройдакова з української мови.
  • 22 листопада – вебінар Артура Бабенка з історії України.
  • 23 листопада – вебінар з математики Юрія Захарійченка.

Ці три вебінари з обов’язкових предметів НМТ-2024 можна буде переглянути на платформі iLearn.org.ua або на YouTube-каналі.

Всі наступні вебінари проходитимуть наживо тільки на платформі iLearn за попередньої реєстрації.

На платформі iLearn вже доступні різноманітні матеріали для навчання. Зокрема, тренажери мультипредметного тесту, який дозволить спробувати свої сили в симуляції НМТ на прикладі тренувальних питань. А також записи минулорічних вебінарів з англійської мови, біології, хімії та фізики.

iLearn — українська освітня онлайн-платформа, що п’ятий рік поспіль допомагає випускникам шкіл безплатно підготуватися до вступних випробувань — таких як НМТ (Національного Мультипредметного Тесту) або ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання). З жовтня 2018 року на платформі зареєструвалося понад 246 тис.користувачів. Платформа створена ГС «Освіторія», а її матеріали доступні кожному зареєстрованому користувачу.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь до пресслужби ГС «Освіторія» за адресою:

[email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *