Педагог вимагає від чиновників Рубіжанської МВА адвоката і пояснень іншої сторони після їх намагання розібратися з його коментарем в соцмережі під публікацією ZARAZ.INFO

В соціальній мережі фейсбук після публікації 15.09.2023 ЗАРАЗ.ІНФО статті «Чиновники Рубіжанської МВА отримали зарплат за півроку 2023р. на 26% більше, чим за весь 2022 рік» в коментарях між читачами «Олексієм Бурцевим» і «Дмитрий Федроров» розгорілась жвава дискусія -сварка з безпідставними звинуваченнями і взаємними образами (дивіться скріншоти нижче).

Заступниця начальника Рубіжанської війскової адміністрації з соціальних та гуманітарних питаннь Аліса Мищенко вже через три дні після публікації 18.09.2023 видає (яка оперативність!- ред.) окреме доручення (дивіться скріншот) з’ясувати обставини про неприйнятну та аморальну поведінку педагогічного працівника КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа містецтв» Дмитра Федорова і взяти з нього пояснення. Виконуючи доручення начальниця відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступнікова звертається до директора КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа містецтв» Марини Давидюк розібатися і витребувати у Д. Федорова пояснення.

***

Коментар редакції ZARAZ.INFO: 1) Бажання рубіжанських чиновників розібратися з педагогом коментатором в соцмережах виникли з власної ініціативи чи згідно скарги опонента? 2) Після цього інценденту сподіваємося, що в Луганській області всі чиновники (включно з Лисогором і всіми начальниками війскових адміністрацій) будуть моніторити в соцмережах і в службовій діяльності не етичні висловлювання і ДІЇ своїх підлеглих і самих себе ( наприклад це стосується голови Сєвєродонецької РДА Р. Власенко (дивіться нижче скріншот) і начальника Попасняської МВА М. Ханатова).

Скріншот/ приклад «етичних» висловлюваннь голови Сєвєродонецької РДА Р.Власенко.

Педагогічний працівник Дмитро Федоров написав наступне пояснення (детальніше дивіться скріншот документу):

«На Ваше прохання письмово роз’яснити пpиЧини конфліктної ситуації, повідомляю наступне: 17.09.2023 р, в соціальній мережі Facebook, на моїй особистій сторінці було винладено посилання на публікацію агентства zaraz.info, в якій містилися матеріали, стосовно підозрілого, на думку працівників агентства, збільшення заробітної платні чиновників Рубіжанськоі” ВА. ( 3 деталями публікації можна ознайомитися у вищевказаному pecypci, документи с у вільному доступі). Під моЕю публікаціЕю, невідомий мені раніше громадянин, за підписом Олексій Бурцев (далі — громадянин) дозволив собі написати в мою адресу образу, далі цитую : « … А може ти п’ята колонна? Чи взагалі агент кремля???» На що мною було надано цілком адекватну відповідь,

скріни до якої с в Додатку, наданому на розгляд Заступником начальника військової адміністрацїї з соціальних та гуманітарних питань Алісою Міщенко. В наступному коментарі, вказаний Громадянин дозволив собі допис, в якому назвав мене, далі цитую : « … трусливе чмо… АгЕнт кремля))) Ось хто ти». Я , як Громадянин Vкраїни, не мав наміру терпіти образи від невідомої мені особи, а більш того, безпідставні звинувачення, на кшталт «агент кремля», тож, відповів ГромаДЯНИну фразою, що стала трендом 2022-2023 року, далі цитую: « Нахуй пішов…»

Вподалылому,нонфліктнабравоберів,вНазаний Громадяниннеодноразовоменеображав, погрожував мені фізичною розправою та зГвалтуванням. Результатом цього конфлікту стало Доручення Заступником начальника військової адміністрації з соціальних та гуманітарних питань Алісою Міщенко Начальнику відділу культури, молоді та спорту Світлані Ступніковій доручити Вам

  1. з’ясувати обставини ситуації, що склалась ( опис ситуації викладено вище).
  2. «Витребувати» (заув. ” В українській мові таке слово відсутнс, тим більше в діловому етикеті) письмові пояснення від мене.
  3. У разі наявності підстав для притягнення мене до дисциплінарної відповідальності, вжити

Від себе повідомляю Вас, та прошу донести до Ступнікової Світлани та Міщенко Аліси, що я , як сторона конфліктної ситуації, яка набула розголосу та загрожуЕ моїй професійній компетенціf та зачіпас мої якості, як особистості, ВИМАГАЮ:

  1. Надати мені , згідно з чинним законодавством та Законом про Охорону Праці, а також згідно із трудовим договором між мною та КЗ «РМДШМ» правову допомогу адвоката, для захисту моеї особистості при розгляді вищевикладеного матеріалу. Щоб унеможливиіи необ’ективність висновків, щодо притягнення мене до дисциплінарної відповідальності.
  2. Розшукати опонентну сторону конфлікту — Олексія Бурцева, та відправити аналогічне звернення із внкіогоюписьмово викласти обставини конфліктної ситуацlї, а також, зобов’язати його адміітістрацію ( за умови наявного м ісцл роботи у вказаної особи), розглянути його коментарі в такому самому порядку, як i мої, i притягнути його до відповідної дисциплінарної відповідальності, якщо така буде виявлена необхідною.

3. Повідомляю, що залишаіо за собою npaвo звернутися до Національної Поліції України, із зверненням, стосовно погроз моїй особистості у нанесенні тілесних ушкодікень, погроз згвалтуDання та психологічних образ, спричинивших на мене моральний та психологічний тиск.

Резюмуючи вищевикладене, повідомляю наступне: між мною та невідомою мені раніше особою, лід імене t Олексій Бурисв, на моїй особистій сторінці Facebook виникло листуван ня у коментарЯх під однісю з Публікацій. На зауваження Аліси Міщенко, щодо неприйнятної та аморальної поведін ки працівника школи мистецтв, який виконус виховну функцію дітей, повідомляю, що конфліктна ситуація мала час та місце, яке е моїм особистим простором на загальнодоступн ій платформі, вказаний час не був робочим, тобто я не перебував у статусі викладача, а був у статусі Громадянин України, що не накладас на мене обов‘язки поведінки викладача, на яку посилаЕться вищезазначена пані. Зауважу, що конфлікт було розпочато не мною, та підкресл ю, що на перший образливий пост мною було надано адекватну відповідь. У подальшій переписці, знаходячись під моральним та психологіч ним тиском погроз та знущань

, я мав необережність допустити деякі поступки, стосовно загальноприйнятного спілкування, але зверну увагу, що це було Конкретне спілкування із особою, яка погрожувала мосму життю i здоров’ю i в жодному разi не стосувалося інших користувачів мереж. Заразом додам, що в той же день між мною та ОлексіЕм Бурцевим було проведено бесіду у мережі WhatsApp, за результатами якої ми дійшли висновків, що не маЕмо претензій один до одного, а також про те, що публікація повинна бути видалена, що було зроблено мною в той же день.

Конфліктну ситуацію вважаю вичерпаною. Свою поведінку вважаю цілком доцільною. Прошу надати мені копії всіх документів,стосовно пошуку, розгляду конфліктної ситуаці’і зі

сторони Олексія Бурцева ( письмово), а також, допомогу адвоката для подальшого розгляду

ситуації під його захистом. 3 повагою, 20.09.2023 Федоров Дмитро».

Звернемо увагу. З неперевірених джерел редакції стало відомо, що коменатор «Олексій Бурцев» має відношення до Рубіжанської ВА, тобто займає посаду в штаті. Ця інформація потребує перевірки.

Скріншот/ окреме доручення заступниці начальника Рубіжанської війскової адміністрації з соціальних та гуманітарних питаннь Аліса Мищенко

Скріншот

Скріншот пояснення Дмитра Федорова

Скріншот коментарів

Увага! Редакція ZARAZ.INFO готова надати інформаційну площину для всіх учасників цього конфлікту і чиновникам Рубіжанської МВА.

***

DONATEПідтримайте незалежну журналістську діяльність редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *