Підозрюваного у вбивстві Бузини обрали членом Ради громадського контролю НАБУ

Підозрюваного у вбивстві Бузини обрали членом Ради громадського контролю НАБУ

Андрія Медведька за результатами інтернет-голосування обрали членом Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України. Медведько є фігурантом справи про вбивство публіциста Олеся Бузини.

Про обрання Андрія Медведька членом Ради громадського контролю повідомляє пресслужба НАБУ.

Зазначається, що Медведько представляє громадську організацію «Спілка ветеранів війни з Росією». Він отримав 3 тис. 902 голоси.

Також членом Ради громадського контролю НАБУ став Іван Ясинський, який набрав 4 тис. 854 голоси.

 

Як повідомляв «Детектор медіа», публіцист Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі свого будинку по вулиці Дегтярівській. Підозрювані у вбивстві Андрій Медведько і Денис Поліщук були затримані 18 червня 2015 року після того, як міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про розкриття вбивства.

Після затримання суди обрали їм запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і неодноразово його продовжували. Наприкінці 2015 року підозрювані перебували під домашнім арештом, а з весни 2016 року стосовно них припинили застосування запобіжного заходу, пов’язаного з обмеженням волі.

24 травня 2017 року стало відомо, що підозрюваних Андрія Медведька і Дениса Поліщука переведено у розряд обвинувачених. 27 червня адвокат обвинувачених Сергій Войченко повідомив, що прокуратура міста Києва завершила досудове розслідування.

28 листопада 2017 прокуратура направила до Шевченківського суду Києва обвинувальний акт стосовно Андрія Медведька та Дениса Поліщука.

22 лютого 2018 у Шевченківському райсуді Києва мав відбутися розгляд справи про вбивство публіциста Олеся Бузини. Судове засідання було перенесено на 24 квітня. 24 квітня засідання було перенесено на 7 травня. 7 травня суд переніс засідання на місяць. 15 червня підготовче засідання з технічних причин було перенесено на 9 серпня. 26 вересня Шевченківській районний суд Києва знову переніс засідання у справі про вбивство публіциста через хворобу головуючого судді.

6 травня 2019 року головуючий суддя в справі про вбивство публіциста Олеся Бузини — Євген Сидоров — взяв самовідвід. Слухання справи мають початися спочатку.

detector.media

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *