Site icon ZARAZ.INFO

Підприємниця збирає кошти на англійський міні-парк на Луганщині (+ Відео)

Підприємниця збирає кошти на англійський міні-парк на Луганщині

 

Англійський міні-парк для сімейного дозвілля, зі спортивним майданчиком та кінозалом може з’явитися в Сєвєродонецьку Луганської області. Це простір для активного відпочинку, де можна ще й вивчити англійську мову. Кампанію зі збору коштів на нього запустила місцева підприємниця Анастасія Муранова, пройшовши навчання в Академії краудфандингу ООН.

За словами Анастасії, у Сєвєродонецьку, місті, яке прийняло більше 40 000 переселенців, є всього 3 локації для прогулянок і жодного парку.

«Мами з дітьми долають кілометри в пошуках хоч якогось простору для відпочинку. Тож ми хочемо це змінити», – каже Анастасія.

Друга проблема, яку вирішує проект, – незнання містянами англійської мови.

«У нашому місті та регіоні багато людей не розуміють необхідність володіти мовами та навіть не уявляють, яка це перевага – знати англійську. За допомогою роботи парку ми змотивуємо жителів міста до навчання», – пояснює підприємниця.

Сама Анастасія англійську вчить ще змалечку. Зараз вона не уявляє свого життя без неї і вважає, що незнання мов дуже обмежує людину.

 «Найефективніший метод вивчити й знати мову – це постійне вдосконалення. Це як ходити у спортзал чи їсти – отримання знань має той самий принцип. Вивчити раз і назавжди неможливо, англійська має бути стилем життя, якщо хочете володіти нею вільно. Навіть мінімальний рівень потребує зусиль і часу, обіцянки на кшталт «англійська за годину», на жаль, не дають особливого результату. Нейронні зв’язки – тривалий та складний процес», – вважає підприємниця.

 До слова, організаційного досвіду в Анастасії та її колег теж вистачає: вони вже відкрили три школи англійської мови в області.

«Парк – не перша наша мрія, яку втілюємо в життя, і не перший раз, коли залучаємо допомогу. Колись ми мріяли мати незвичайну школу, потрапивши в яку, ви ніби переноситесь у Лондон. Завдяки фінансовій підтримці міжнародних організацій, у тому числі ООН, ми відкрили аж три такі заклади», – розповідає дівчина.

 Цим проектом ініціатори також хочуть нагадати, що зміни у своїй громаді може робити кожен.

«Нам важливо заохочувати містян бути відкритими до інших та світу в цілому; привчати їх цінувати красу та творити її самостійно. А ще – поважати навколишнє середовище: ми сортуємо своє сміття і вчитимемо це робити відвідувачів», – кажуть у команді проекту.

Дізнатися більше про проект та підтримати його можна тут.

 

 

Довідка:

З 2015 року в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру по всій Україні було створено або підтримано розвиток майже 650 підприємств, передусім в Донецькій і Луганській областях. В результаті, було створено майже 3 300 нових робочих місць. Окрім того, майже 6 600 людей отримали допомогу у вигляді безкоштовних тренінгів, консультацій та участі у промислових виставках.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та Японії.

Exit mobile version