Підприємці Луганщини заборгували понад 1,6 млрд грн єдиного внеску

Підприємці Луганщини заборгували понад 1,6 млрд грн єдиного внеску

«На початок грудня 2018 року заборгованість зі сплати ЄСВ по Луганській області склала 1 млрд 635 млн грн, – повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольга Височина. – З них 58,3 млн грн – це борг банкрутів».

Загалом юридичні особи заборгували 842 млн грн, фізичні особи – 793 млн грн. Щодо динаміки боргу, то з початку року заборгованість зі сплати ЄСВ зросла на 470 млн грн або на 40 відсотків.

«Єдиний соціальний внесок – це обов’язковий платіж до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, що справляється в Україні з метою забезпечення страхових виплат, передбачених законодавством», – наголосила Ольга Височина. 

Зважаючи на те, що на ДФС покладено контроль за дотриманням податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам і забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску, у фіскальній службі Луганщини докладають максимум зусиль для погашення боргу з ЄСВ.

Тож податківці звертаються до усіх роботодавців та закликають своєчасно і в повному обсязі сплачувати єдиний соціальний внесок, адже своєчасність і повнота виплати пенсій та грошової допомоги безпосередньо залежать від надходження коштів від платників та дотримання ними платіжної дисципліни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *