Платники податків Луганщини почали частіше звертатися до ДФС за отриманням адмінпослуг

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що у Центрах обслуговування платників Луганської області у січні-листопаді 2018 року громадянам надано 111,7 тис. адміністративних послуг. Це на 27,8 тис. більше показника за аналогічний період минулого року.

 

У відомстві зазначили, що традиційно найбільш затребуваними в області залишаються такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 48,6 тис. карток), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 30,6 тис. довідок), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано майже 5 тис. витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок (зареєстровано 5,9 тис. книг), реєстрація платника єдиного податку (зареєстровано понад 4,2 тис. платників), реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку (зареєстровано 3,9 тис. книг), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби, (видано 3,3 тис. довідок) тощо.

 

Звертаємо увагу, що наразі у всіх Центрах обслуговування платників, які працюють на Луганщині, створено комфортні умови для громадян та представників підприємництва, аби вони могли подати звітність, отримати консультацію чи необхідний підтверджуючий документ.

 

Водночас сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДФС вирішувати дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДФС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.

 

Тому податківці запрошують всіх, хто надає перевагу безконтактному спілкуванню з контролюючими органами, стати активними користувачами електронних сервісів ДФС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *