По команде Ефремова был захват Луганской ОГА и отделения СБУ,- Ландик

 

лАНДИК 2 ГАЛСТУК И КОСТЮМЄфремов звозив до Луганська російських найманців з Красної Талівки і з Мілового

Екс-голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов не просто посягав на територіальну цілісність України, він на неї посягнув, за його командою відбувалося захоплення Луганської обласної державної адміністрації та місцевого відділення СБУ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив колишній член партії регіонів, депутат ІV та V скликань Володимир Ландік.

"Найбезпечніше місце для Єфремова – це тюрма. Він не просто посягав на територіальну цілісність України, він на неї посягнув, він зробив це своїми руками, зі своїми поплічниками. Перші росіяни, які захоплювали 3 та 9 березня будівлю нашої державної адміністрації (Луганської, – ред.), вони були привезені за його командою і під керівництвом Голенка голови обласної ради. Автобуси він проплачував, їх везли з Красної Талівки і з Мілового. Їх було привезено 100-150 чоловік. Вони ж були привезені знову на захоплення СБУ. Це все його робота", – зазначив він.

За словами Ландіка, місцеві депутати передали докази цих фактів до СБУ, однак, коли відбулося захоплення місцевого відділення СБУ, ці матеріали зникли.

Ландік переконаний, що Єфремов не випадково взяв квитки до Відня саме зараз. "Він розумів, що рано чи пізно його затримають. Він хотів показати всій державі, що законослухняний, ходить на судові засідання у справі щодо 16 січня, а сам тихо збирався зникнути. Він не просто їхав до сина", – сказав він.

При цьому Ландік додав, що збирається давати свідчення проти Єфремова.

 

Як повідомлялося, голову фракції Партії регіонів у Верховній раді України у 2010-2014 роках, керівника Луганської обласної організації ПР (з листопада 2005 року) Олександра Єфремова затримали за підозрою у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України сьогодні в аеропорту Києва.

Источник: 112.ua 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *