По подозрению в похищении и убийстве мужчины возле тубдиспансера в Лисичанске задержаны три человека

По подозрению в похищении и убийстве мужчины возле тубдиспансера в Лисичанске задержаны три человека
Полиция раскрыла преступление, связанное с похищением и убийством человека. Об этом пишет отдел коммуникации полиции Луганской области.
Так, после получения 13 июля сообщения о без вести пропавшем мужчине, немедленно было открыто уголовное производство, создана усиленная следственно-оперативная группа, в рамках производства началось проведение комплексных мероприятий, направленных на поиски человека и установления всех обстоятельств, которые предшествовали его исчезновению. Ориентирования были направлены на все блокпосты, мобильные и пешие группы патрулирования и в соседние области.
Во время «прочесывания» территории, в 5 утра в городе Лисичанске неподалеку от тубдиспансера было найдено тело пропавшего мужчины. Судебные медики констатировали, что смерть человека наступила в результате причиненных ему телесных повреждений.
Фото/ тубдиспансер в Лисичанске
Сотрудники полиции установили обстоятельства событий, которые предшествовали совершению преступления, установили трех лиц, подозреваемых в лишении человека свободы, вывозе его и убийстве. Подозреваемыми оказались жители города Лисичанска, в отношении которых следователями и оперативниками сейчас проводятся следственно-оперативные мероприятия.

«Сьогодні, усі громадяни розуміють і бачать, що в цей період передвиборчих перегонів, коли кожного дня велика кількість співробітників поліції задіюється на забезпечення правопорядку під час проведення кандидатами у народні депутати та штабами політичних партій масових заходів, на миттєве реагування та здійснення перевірок по усіх повідомленнях громадян про порушення виборчого законодавства, поліція продовжує виконувати свою головну функцію — розкриття та розслідування злочинів.

Так, після отримання 13 липня повідомлення про безвісті зниклого чоловіка, негайно було відкрите кримінальне провадження, створена посилена слідчо-оперативна група, в рамках провадження розпочалось проведення комплексних заходів, направлених на пошуки людини та встановлення усіх обставин, які передували її зникненню. Орієнтування були надіслані на усі блокпости, мобільні та піші групи патрулювання та до сусідніх областей.

Під час «прочісування» території, о 5-й ранку у місті Лисичанську неподалік від тубдиспансеру було знайдено тіло зниклого чоловіка. Судові медики констатували, що смерть людини настала внаслідок завданих йому тілесних ушкоджень.

Крихта за крихтою, аналізуючи зібрану оперативну інформацію, співробітники поліції встановили обставини подій, які передували скоєнню злочину, встановили трьох осіб, які підозрюються у позбавленні чоловіка волі, вивезенню його та вбивстві. Підозрюваними виявилися мешканці міста Лисичанська, відносно яких слідчими та оперативниками наразі проводяться слідчо-оперативні заходи, для того щоб вони відповіли перед Фемідою за скоєння злочинів, передбачених статтями 146 КК України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та 115 КК України (Вмисне вбивство)«,- написала в фейсбук представитель  отдела коммуникации полиции в Луганской области Татьяна Погукай.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.