Погляд з окопів: держслужбовці, які живуть з податків, мають першими стати на захист Батьківщини

Держслужбовці, які живуть коштом платників податків, мають першими стати на захист Батьківщини. Таку думку висловили військові і вважають її справедливою щодо тих же студентів, яких влада намагається мобілізувати, створивши нові закони. 

(Фото обкладинки/скріншот з відео Дмитро Глущенко)

Поки влада думає, як поповнити ресурси ЗСУ за рахунок студентів і простих робітників, українські військові озвучують на телеграм-каналі УНІАН власні пропозиції. Боєць Дмитро Глущенко з позивним «Сірко» (з досвідом роботи на держслужбі— ред. ) звернув увагу на величезний ресурс чиновників усіх рівнів, який утворився в країні за роки незалежності.

В одних тільки місцевих радах спокійно можна скорочувати 60% чоловіків призовного віку. У прокуратурі, поліції та митниці краще залишити максимум 20% штату, а решту — на фронт. Якщо відправити в навчальні частини таку кількість людей, резерви ЗСУ відновляться і навіть збільшаться, а чинні військові підуть на заслужений відпочинок.

Свою ідею солдат обґрунтовує тим, що чиновники перші мають захищати державу, бо «все життя існували за рахунок платників податків».

Відео з ютуб-каналу Дмитро Глущенко / РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ МОБІЛІЗАЦІЇ. ПОГЛЯД З ОКОПІВ.

«Якщо ти живеш за рахунок держави, ти повинен її захищати. А то виходить х**ня — ми цю державу спочатку годували, утримували, а тепер захищаємо. А ці як сиділи у своїх кабінетах, так і сидять. Це несправедливо», — упевнений «Сірко».

Варто підкреслити, що пропозиція військового Глущенка з’явилася не просто так. Масштабне скорочення держчиновників і суддів у жовтні цього року анонсувала директорка Департаменту видатків бюджету органів влади Міністерства фінансів Людмила Рожкова через велику кількість непотрібних працівників. За її твердженням, у 2024 році в держсекторі будуть зайняті максимум 10% вакансій.

Підписуйтесь на сторінку «ZARAZ.INFO» у Facebook , Ютуб і Телеграм, щоб нічого не пропустити.

***

DONATE

Підтримайте незалежну журналістську діяльність і розслідування редакції ZARAZ.INFO

Отримувач: ГС “ГРОМАДСЬКИЙ IНСТИТУТ РЕГIОНАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ”, ЄДРПОУ/ДРФО 42889473, Рахунок: UA383047950000026002053729142 Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

***

Адреса для листування: [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *