Представники USAID відвідали Лисичанський ЦНАП з робочим візитом

 

 

23 березня, представники Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) з робочим візитом відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Лисичанську.

У заході взяли участь представники Агентства США з міжнародного розвитку, USAID: Сьюзан Фріц — Директор Місії та Марго Елліс — Заступник Голови Управління USAID у справах країн Європи і Євразії, МакАдам Стівейтер — Директор проекту UCBI, перший заступник Лисичанського міського голови Андрій Шальнєв, заступник начальника відділу адміністративних послуг Олена Одайник.

Сьогодні досвід Лисичанська у впровадженні новітніх технологій для покращення організації та якості надання адміністративних послуг громадянам служить успішним прикладом для інших ЦНАП у Луганській області, і нам це дуже приємно, це важливо для міста і потрібно громадянам. А співпраця з USAID робить цю роботу більш ефективною, — заявив перший заступник мера.

Олена Одайник підсумувала результати тісної та плідної співпраці команди міжнародних експертів проекту UCBI, співробітників ЦНАП, ІТ-фахівців Лисичанської міської ради, в результаті якої було ретельно проаналізовано та вдосконалено процеси надання окремих адміністративних послуг у ЦНАП, зусиллями партнерів придбано програмне забезпечення «ЦНАП-SQS» і електронна система управління потоками клієнтів, що дозволило сформувати реєстр територіальної громади, значно скоротити час прийому заявників з питання реєстрації місця проживання. Завдяки нововведенням вдалося впорядкувати черги і зменшити навантаження на працівників ЦНАП. Містяни високо оцінили професійну підготовку фахівців і покращення умов для надання адміністративних послуг, що було зазначено під час проведення опитування відвідувачів та фокус-груп для визначення рівня задоволеності громадян при отриманні ними адміністративних послуг в сфері реєстрації місця проживання. Рівень задоволеності заявників за всіма показниками перевищив 95%.

Завдяки ефективній співпраці фахівців ЦНАП та міжнародних експертів проекту у робочих групах були виявлені пріоритетні напрямки подальшої роботи, реалізація яких дозволить суттєво підвищити якість надання всіх без винятку адміністративних послуг.

В ході зустрічі були розглянуті питання продовження успішної співпраці та пріоритетних напрямків подальшого розвитку АСК.

Сюзан Фрітц і Марго Елліс подякували за приємну зустріч, надану інформацію і зазначили, що будуть раді подальшій співпраці.

lis.gov.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *