Презентація культурного проекту Red Castle 29 березня в 15:00 в Лисичанській міськраді

 

Ми помітили, що проблема розвитку культури нашого міста обговорюється не так часто, як це повинно б бути. Проведене анонімне опитування жителів міста Лисичанська показало нам, що лише 4,5% людей, які заповнили он-лайн анкету, визначають рівень розвитку культури в Лисичанську як добрий. Наша команда впевнена, що ці показники можна змінити в кращу сторону і розвинути весь потенціал міста в сфері культури. Ви запитуєте як? Приходьте на презентацію нашого проекту, який повинен покращити стан культури в нашому місті, а також, допомогти створити сприятливі умови для розвитку наших молодих художників, музикантів та письменників! Ми знаємо, що в нашому місті дуже багато талановитої та креативної молоді, яка може зробити це місто кращим!

Презентація відбудеться 29 березня о 15.00 в малому конференц-залі Лисичанської міської ради (вул. Грушевського,7 ).

Саме від тебе залежить, якою буде культура твого міста! Прийди і підтримай наш проект, внеси свої пропозиції!

Проект «CreativeFox» реаолізується в рамках конкурсу з адвокаційних кампаній YouthImpact від National Youth Council of Ukraine — NYCUkraine, що реалізується у партнерстві з UNICEF Ukraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках проекту “Розвиток сталих моделей молодіжної участі”, що є частиною програми “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”. Разом з тим зміст матеріалу є виключно відповідальністю ГО «Молодіжна спільнота Лисичанська» та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу, ЮНІСЕФ та Національної молодіжної ради України.

2 Replies to “Презентація культурного проекту Red Castle 29 березня в 15:00 в Лисичанській міськраді”

  1. Очень полезный проект! Надеюсь он даст дорогу нашим талантам, которые смогут представлять страну на международном уровне!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *