Призначені 38 суддів Вищого антикорупційного суду указами Президента Порошенко

Президент Петро Порошенко підписав укази, якими призначив на посади 38 суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
 «38 нових суддів приступають до виконання обов’язків в абсолютно новому суді… У вас є всі важелі та інструменти, щоби бути успішними. Підписуючи укази про призначення, я уважно дивився про склад суду… Я радий, що в суді працюватимуть і судді, і науковці і адвокати. Я впевнений, що ви впораєтеся з величезною відповідальністю», — зазначив президент.

Антикорупційний суд повинен запрацювати вже до початку літаДо нього перейдуть усі справи щодо топ-корупціонерів, навіть ті, що вже розглядаються у звичайних судах. Для діяльності суду для його діяльності вже виділені відповідні приміщення.

 

Нагадаємо, 19 березня Вища рада правосуддя внесла подання президенту про призначення 35 із 39 суддів Вищого антикорупційного суду України, а 28 березня внесла подання про призначення ще трьох суддів.

 

 

Нагадаємо, що за результатами засідань 18 та 28 березня 2019 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення внести Президентові України подання про призначення 38 суддів: 11 суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та 27 суддів Вищого антикорупційного суду.

Повний список пропонованих Президентові на призначення на посади суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та на посади суддів Президент: https://chesnosud.org/news/vrp-vnesla-podannya-pro-pryznachennya-suddiv-vaks-spysok/

Аналітичні довідки про всіх кандидатів до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду опубліковані на сайті кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *