Прокуратура Луганщини направила до суду обвинувальний акт за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди директором комунального закладу Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

Прокуратурою Луганської області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди директором одного з комунальних підприємств Луганської області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України

 

Нагадаємо, на початку серпня під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 60 тис грн в порядку ст. 208 КПК України вказаного посадовця було затримано.

Розслідуванням встановлено, що з липня по серпень 2017 року вказаний директор, будучи службовою особою, з корисливих мотивів вимагав від підприємства неправомірну вигоду у розмірі понад 200 тис грн за збільшення цін у договорах поставки до рівня середньостатистичних по регіону на продукти харчування, які протягом 2017 року постачались до комунального закладу.

Під час проведених обшуків із залученням співробітників Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, вилучено грошові кошти, у тому числі отримані ним як неправомірна вигода, та інші речові докази, які повністю підтверджують його противоправну діяльність.

Наразі прокуратурою Луганської області направлено до суду обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *