Прокуратура Луганської області звернулась до суду із позовною заявою про визнання недійсним договору про здійснення капітального ремонту автомобільної дороги на суму понад 10 млн грн, укладеного із порушенням чинного законодавства

Прокуратурою області опрацьовані матеріали відкритих торгів, проведених Управлінням капітального будівництва Луганської обласної державної адміністрації. Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

 

 

Встановлено, що у травні поточного року Управлінням проведено відкриті торги та укладено договір на здійснення робіт з капітального ремонту автомобільної дороги місцевого значення у м. Рубіжному на суму понад 10 млн грн.

одночас, вивченням умов укладеного договору встановлено, що він не відповідає вимогам чинного законодавства.

Зокрема, сторонами, всупереч вимог Цивільного кодексу України, визначено, що гарантійний строк експлуатації об’єкту капітального будівництва складає не 10 років, а лише 3. Крім цього, у договорі не передбачено страхування об’єкту ремонтних робіт, а також здійснення авторського та технічного нагляду.

Вказане може призвести до неякісного здійснення ремонтних робіт та необхідності здійснення додаткового ремонту у найближчий час, що не сприятиме ефективному та економному використанню бюджетних коштів.

У зв’язку із наведеним прокуратура області звернулась до господарського суду Луганської області із позовною заявою про визнання недійсними результатів відкритих торгів та укладеного договору будівельного генпідряду.

Наразі судом відкрито провадження у справі за позовом прокурора. Судовий розгляд триває.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *