Проведено 210 перевірок з обігу підакцизних товарів органами ДПС Луганщини

 

Проведено 210 перевірок з обігу підакцизних товарів органами ДПС Луганщини

Протягом січня-жовтня 2019 року працівниками Головного управління ДПС у Луганській області проведено 210 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального. Повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Луганській області.

В ході проведених перевірок встановлено 232 порушення законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів, з яких 78 випадків роздрібної торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни. Загалом, за результатами проведених перевірок донараховано 4 млн 847,7 тис. гривень.

Крім того, за 10 місяців поточного року вилучено з незаконного обігу товарів підакцизної групи на загальну суму 14,7 млн гривень.

Нагадуємо, що суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання пиво, а також алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, пальне є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. В місцевий бюджет перераховується 5% від продажу підакцизних товарів.  За невиданий чек за підакцизні товари штрафують до 27770 гривень!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *