Публічні обговорення на місцевому рівні: “Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: Справедливий суд”

Публічні обговорення на місцевому рівні:

Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: Справедливий суд”

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ у партнерстві з Центром політико-правових реформ, Інститутом “Республіка” та ВІ «Активна Громада» запрошує вас до участі в публічних обговореннях на місцевому рівні “Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки: Справедливий суд”. Заходи відбудуться протягом листопада та грудня 2020 року.

Публічні обговорення сприятимуть побудові відкритого інклюзивного діалогу між громадянами, представниками громадських організацій та політичних партій, антикорупційними органами та експертним середовищем навколо питань боротьби з корупцією в Україні.

Заходи будуть висвітлювати Антикорупційну стратегію як ключовий документ, спрямований на ліквідацію корупції у всіх сферах. Особлива увага буде приділена розділу «Справедливий суд» та судовій реформі. Громадяни, представники політичних партій та всі зацікавлені сторони зможуть в форматі дискусії обговорити конкретні проблеми галузі та шляхи їх вирішення.

Обговорення відбудуться у 28 містах та громадах України на платформі ZOOM. Онлайн-трансляцію можна буде переглянути на сторінці Активна Громада” у Facebook. Посилання на вхід в ZOOM буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланнями:

Рубіжне: https://forms.gle/Js47UmLsFHsQbsuX9

Ці обговорення продовжать серію всеукраїнських зустрічей навколо “Антикорупційної стратегії на 2020-2024: “Справедливий Суд”, що були організовані у вересні-жовтні 2020 року Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у партнерстві з Центром політико-правових реформ, Інститутом “Республіка” та ВІ «Активна Громада». Учасники обговорень мали змогу висловити свої думки та надати рекомендацій щодо стратегії загалом, та її подальшим впровадженням через розробку нормативно-правових актів та законопроектів. Ці рекомендації були проаналізовані експертами, і будуть передані Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018;

електронна пошта: [email protected]

Довідка. Онлайн-обговорення відбуваються в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Думки, висловлені під час заходів належать авторам і не обов’язково відображають точку зору USAID.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *