Роздача повісток депутатам і мільйону Теплокомунєнерго відбувалося на 33-й сесії Рубіжанської міськради

27 вересня о 15:00 у малій залі засідань відбулася чергова 33 сесія Рубіжанської міської ради. Онлайн-трансляцію засідання можна було подивитись на сайті та на офіційному YouTube-каналі міської ради.

33-я сесія стала багатою на цікаві несподіванки. Так, перед початком засідання сесії слово взяв представник Об’єднаного Рубіжансько-Кремінського військомату, який вручив повістки чотирьом депутатам міськради: Сергію Радіонову, Валерію Харчуку, Сергію Загоруйко та Олександру Мамаєву.

Після цього слово намагалася взяти делегація партії «За життя», та, не зважаючи на те, що сесія ще не почалась, міський голова відмовив їм у праві виступу, аргументуючи це тим, що сесія міської ради – не є майданчиком для політики.

 

 

А оскільки делегація прийшла на сесію у брендованих партійною атрибутикою речах та з власною відеокамерою, то можна зрозуміти реакцію міського голови.

Та сюрпризи на цьому не завершилися. Одразу після відкриття сесії секретар міської ради запропонував зняти з порядку денного питання №6 «Про надання у користування складових газорозподільної системи оператору ГРМ – ПАТ «Луганськгаз» та №13 «Про погодження укладення договору реструктуризації заборгованості КСТП «РТКЕ» за природний газ» у зв’язку з тим, що ці питання потребують законодавчого розгляду. Ці пропозиції були підтримані більшістю депутатів ради.

Також депутат Денис Денищенко запропонував зняти з розгляду питання №1 «Про хід виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Рубіжне на 2017 рік за 1 півріччя», депутат Харчук – питання №11 «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 24.02.2011 № 4/41», та ці пропозиції не були підтримані більшістю депутатів.

Під час розгляду питання змін до міського бюджету з голосу було винесено три пропозиції. Зокрема, голова комунальної комісії, депутата Володимир Купцов, запропонував виділити мільйон гривень КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» на погашення заборгованості за природний газ та перерозподілити кошти для придбання засобу обліку тепла у дитячий садок №2.

Депутат Анатолій Бусєнков запропонував виділити додатково 42 тисячі гривень для закупівлі меблів у інфекційне відділення Центральної міської лікарні м.Рубіжне.

Всі пропозиції були підтримані більшістю депутатів ради.

Чергова несподіванка відбулася підчас голосування по питанню «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Рубіжне системи електронного голосування «VІCHЕ», системи електронної черги для Рубіжанського ЦНАП та обладнання, програмного забезпечення для управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради». Під час спроби голосування система електронного голосування «VІCHЕ» просто зависла й депутати вимушені були повторно реєструватися. Крім того, протягом всієї сесії через проблеми з системою «VІCHЕ» при включенні депутатських мікрофонів періодично зникав звук онлайн-трансляції. Нагадаємо, вартість системи електронного голосування «VІCHЕ» склала 471,6 тисяч гривень, та громаді міста її надали безкоштовно в рамках проекту «Українська ініціатива з підвищення впевненості».

Несподівано для себе депутат Денищенко став членом міжвідомчої комісії міської ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, в той же час пропозиції включити до складу комісії депутата Харчука та представників проектних організацій підтримані не були. Після цього депутат Харчук покинув засідання сесії, відгукнувшись в сторону депутатського корпусу нецензурною лайкою.

 

Інші рішення з порядку денного сесії були прийняті без зауважень і пропозицій.

 

 

 Євген Ільченко

tribun.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *