“Що в адміністраціях війскового, хіба що бронювання від мобілізації”,- “наКіпело” сказав екс-секретарь Сєвєродонецької міськради І. Бутков

Екс-секретарь Сєвєродонецької міськради Луганської області Ігорь Бутков після тривалого (трирічного!) мовчання у фейсбук зробив допис про районні і міськи війскові адміністрації, спитавши “що в них війскового, хіба що бронювання від мобілізаці” :

“О полезности власти для народа.

Поговорим о самой близкой к людям ветки власти – местной Луганской областной ,а также районых и городских военных администрациях . Что в них военного , никто не сможет сказать, разве что бронирование от мобилизации…

Со слов властей – заняты они благородным и трудным делом, а именно распределяют гуманитарную помощь среди 10 тыс переселенцев. Почему только 10 тыс счастливцам , не знаю, ведь ВПО с Луганщины гораздо больше, могу предположить что это чиновники и вся их родня, думаю как раз 10 тыс может набраться.

О другой полезной их деятельности я пока не слышал, но наверное то военная тайна. Так вот получается, что за распределение гуманитарки среди самих себя они тратят из бюджета более 2 млрд в год.

С таким подходом к расходованию бюджетных денег не удивительно, что наши западные партнеры стали все меньше и неохотно выделять Украине новую помощь. Они говорят, что у нас коррупция и похоже , что они абсолютно правы”.

Коментар редакції ZARAZ.INFO: Виходить, що вже сьогодні НАКІПЕЛО від зашкварних дій чиновників Луганської області і у екс-VIP-чиновників, депутатів !? До речі, до яких у суспільства раніше теж були притензії! І у екс-посадовців сьогодні психика не витрумує спостерігати за тотальною корупціює, ахінеєю, пафосом і цінізмом влади! Але нажаль багатотисячний екс-депутатській корпус Луганщини сьогодні мовчить, а завтра повилазать і будуть агітувати, щоб за них проголосували, за що – за бездіяльність в критичний час для суспільства?

Читайте: Чоловік начальниці Управління охорони здоров’я Сєвєродонецької МВА Шведової у 2022р. став начальником Рубіжанської лікарні, і сім’я «здоїла» бюджет на майже 3 млн зарплатні в 2023р. в трьох установах!

  Кому війна, а дружині голови Сєвєродонецької РДА «дистанційна» заробітна плата в Щастинській РДА

Більшості ВПО припинили виплати, а чоловік голови Щастинської РДА Новикової з 2022р. почав отримувати зарплату в УСЗН Щастинської райдміністрації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *