Система внутрішнього контролю та  аудиту допоможе ефективності самоврядування Луганщини

 

 

Система внутрішнього контролю та  аудиту допоможе ефективності самоврядування Луганщини

 

Саме ії важливість для раціонального використання ресурсів громади обговорили з місцевим посадовцям міста Рубіжне та Троїцької ОТГ експерти «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії» на круглому столі, який відбувся 22 листопада у Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець».

16 представників місцевих громад та експертної громадськості Луганщини за результатам конструктивного діалогу намітили кроки по виконанню рекомендацій громадського аудиту http://www.frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2019/…/Analit19.pdf. запровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту ВК-ВА).

 

Громадський аудит протягом серпня – вересня 2019 р. провели експерти Мережі за методикою та при координації ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» у 8-ми громадах 4-х областей України».

Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) Михайло Золотухін та керівниця ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» Тетяна Кіріллова здійснили
Презентація
вимог національного законодавства щодо запровадження системи внутрішньго контролю та внутрішньго аудиту у виконавчих органах місцевої ради.

А також:

  • зупинились на можливостях системи управління якістю для ефективності та корисності для громадян місцевого бюджетного процес й відповідальності місцевих посадових осіб на прикладі положень про підрозділи міськвиконкому  м. Вознесенську;
  • навели приклади проекту положення про запровадженя системи внутрішнього контролю у виконавчих органах м. Миколаєва.
  • навели приклад внутрішнього аудиту ефективності витрачання коштів місцевого бюджету презентував результати громадського аудиту ефективності врядування  місцевим дорогами м Миколаєва.

За результатами круглого столу місцеві посадовці виразили готовність продовжити співпрацю з експертами Мережі, зокрема за коуч – супроводом експертів » ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» та ФРММ.

З питань участі представників органу виїзних нарадах звертатись до 16-00 28.11.19 р. до

  • ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк) на E-mail: [email protected], Тел: (050) 622 33-30.
  • ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» на E-mail: [email protected], Тел/факс: (0512) 47-38-79.

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область)

______________________________________________________________

Круглий стіл відбувся в рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» спільно з ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область)» за підтримки Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Партнери проекту: ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область); ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», ГО «Центр Доброчин» (м. Чернігів).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *