Скільки луганчан-ВПО потребують житла

Понад 100 тисяч родин луганчан не мають наразі власного житла й не в змозі його придбати самотужки.

Про це повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор, коментуючи підписання меморандуму з Мінреінтеграції та МОМ щодо будівництва житла для громадян, які постраждали від війни.

Зазначається, що відповідні меморандуми підписали Луганська ОВА та Сєвєродонецька МВА. Крім того, партнером Луганської облдержадміністрації стала Львівська облдержадміністрація, а Сєвєродонецької міської військової адміністрації — Дрогобицька міська рада.

За інформацією Луганської ОВА, проєкт міжнародної технічної допомоги «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України» передбачає будівництво/реконструкцію у 2024-2025 роках 24 житлових об’єктів у територіальних громадах Київської, Львівської, Чернівецької, Вінницької та Івано-Франківської областей.

Це дозволить забезпечити квартирами приблизно 6000 людей. Зокрема — й мешканців Луганської області, зауважили у ЛОВА.

«Понад 100 тисяч родин луганчан не мають наразі власного житла і не в змозі його придбати самотужки. Тому доступна довгострокова оренда є оптимальним рішенням і для людей, і для держави», — прокоментував подію очільник Луганщини Артем Лисогор.

Фінансування проєкту забезпечує Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Кредитну установу для відбудови (KfW). Кошторисна вартість — 72,1 мільйона євро.

One Reply to “Скільки луганчан-ВПО потребують житла”

  1. Де цифри берете? Люди не можуть внести в реєстр своє житло, їм відмовляють, ще частка не може отрииати спадщину. Може в цьому напрямку попрацюєте для людей.Бо міліони без житла, а у вас так скромненько. Коли откриють реєстри?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *