«СТАН» запрошує молодь взяти участь у навчальному візиті до Івана-Франківська

21-25 липня в Івано-Франківську відбудеться навчальний візит із соціального підприємництва, проектного менеджменту та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво». 

«Молодіжна організація «СТАН» запрошує взяти участь креативних молодих людей віком від 14 до 18 років із Донецької, Луганської, Харківської та Одеської областей. 

У «Молодіжній лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «СТАН IF» учасники та учасниці ознайомляться із культурою та кращими практиками одного з найбільш розвинутих та проєвропейських міст України. 

Мета проекту: сприяти розвитку активної молоді зі східних областей України у сфері соціального підприємництва та підсилити громадянську відповідальність, задля розбудови демократичного суспільства та покращення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення.

Навчання здійснюватиметься у п’ять модулів, кожен з яких складатиметься з неформального спілкування та інтерактивних вправ. Наприкінці візиту буде створена спільна міжрегіональна ініціатива. Активіст(к)и розроблять ідеї соціальних підприємств, що задовільнили би потреби їхніх громад. Ці ідеї вони зможуть представити у вигляді проектів та подати на фінансування до Британської Ради в рамках програми «Активні Громадяни».

У жовтні найактивніші учасники(ці) «Ухоробреного юнацтва» вирушать до Польщі (у місто Поронін, що поблизу Закопаного) в рамках програми Україно-Польських освітніх візитів для молоді за підтримки Polish National Centre of Culture.

Щоб взяти участь у навчальному візиті «Ухоробрене юнацтво», достатньо до 11 липня заповнити анкету за посиланням: 
https://goo.gl/QjU7TV 

Про результати відбору організатор(к)и проекту повідомлять не пізніше 13 липня.

Проект «Ухоробрене юнацтво» втілює «Молодіжна організація «СТАН» в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», який є частиною програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що втілюється за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного розвитку та співпраці Німеччини.

Контакти:
Проектна менеджерка Тереза Бороденчик
[email protected]m
067 408 7199

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *