Старобільска райадміністрація одночасно з Сєвєродонецькою забажала купити собі автомобільчик за «мільончик» з доставкою у Київ!

Одночасно с оголошеною закупівлею легкового авто за майже 2 млн грн Сєвєродонецькою районою адміністрацією, керівництво Старобільскої районної державної адміністрації Луганської області, яку очолює Володимир Череватий (попередньо був підприємцем) знаходячись в евакуації 22 травня 2023 року оголосило тенедер на закупівлю «Легкового автомобілю Renault DUSTER Версія: ZEN1,5D (110hp) 4X4 або еквівалент» з очікуваною вартістю закупівлі 900000 грн, що по курсу НБУ (36,56 грн за 1 $) складає 24617 доларів США. Повідомляє ZARAZ.INFO

Розберемося з фактами- деталями закупівлі

Хоча на відміну від своїх сєвєродонецьких колег апетити старбільских чиновників менше, з якою метою закуповується саме автомобіль з колесною формулою 4X4 (з повним приводом) в документації теж не указано, як і у попередників!

Дивно, але на відміну від Сєвєвродонецької РДА, яка забажала прикриваючись законодавчими можливостями воєнного часу розтринькати кошти (близько 2 млн грн) платників податків без застосування електронного аукціону, закупівля  Старобільскою РДА здійснюється шляхом оголошення тендеру, з прийомом заявок теж в дуже обмежений період з 22 травня по 30 травня.

Строк поставки автомобіля зазначений у документації до 01 серпня 2023 року, тобто більше 2 місяці, на відміну 4-х місяців для Сєвєродонецької райдмінстрації.

Адреса доставки автомобіля: м. Київ, вул. Донця Михайла, буд. 2Б.

Читайте по темі: Автомобіль за 2 млн грн забажало купити керівництво Сєвєродонецької райдержадміністрації, коли в районі закривають школи з подібним річним бюджетом

Посадова особа замовника зазначена в документації: Кожухар Вікторія Ростиславівна, головний спеціаліст – бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення Старобільської районної державної адміністрації Луганської області, тел: +38(095)-046-29-57, е-mail: [email protected]

Для порівняння пошукаємо ринкові ціни, які пропонують в інтернет, наприклад ділерський центр www.renault.ua пропонує авто подібної комплектації за 786 900 грн, тобто на 113.000 грн дешевше, чим забажали купити чиновники.

Головним питанням для суспільства стає звідки гроші у обмеженої (по суті законодавством) бюджетом районної і головне евакуйованої адміністрації у такий скрутний для України не мирний час на закупівлю дороговартістного автомобіля, коли в Северодонецькому районі у місті Попасній взялися за скорочення двух шкіл з річним фондом заробітної плати кожної близько 2 млн. грн, що порівняно є дві ціни цього автомобіля? (А ми вам розкажемо ще про інші дороговртісні закупки в Луганській області). Чи не передали ці гроші зверху для «освоєнія» і повернення корупційного кешу «на верх»? Чому, якщо так потрібно автомобіль, не можна купувати його дешевшої комплектації (передньопривідної і седану — коли у більшісті часу вона буде їздити по асфальтованим дорогам, і ймовірно у Києві- де прописалася зараз Старобільска РДА)?

Скриншот с сайта Прозорро