Суд задовольнив позов прокуратури по додатковим угодам до договору фінансового лізингу, укладеного ДП «Первомайськвугілля» на 380 млн гривень

 

Встановлено, що рішенням господарського суду Луганської області з ДП «Первомайськвугілля» на користь приватного підприємства стягнуто 380 млн гривень.

 

Підставою для стягнення вказаних коштів став договір фінансового лізингу, укладений ДП «Первомайськвугілля» у 2010 році з метою придбання гірничо-шахтного обладнання, та додаткові угоди до нього.

Водночас, вивченням законності укладення зазначених додаткових угод встановлено, що ними збільшено суму заборгованості державного підприємства та їх укладено всупереч вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».

З метою захисту інтересів держави, прокуратурою області до господарського суду Луганської області направлено позовну заяву про визнання недійсними додаткових угод до договору фінансового лізингу, укладеного ДП «Первомайськвугілля».

Рішенням господарського суду Луганської області від 01.02.2018 позовні вимоги прокурора задоволені в повному обсязі.

Після набрання рішенням законної сили, прокуратурою області буде вирішено питання щодо вжиття заходів до перегляду рішення господарського суду Луганської області про стягнення 380 млн грн з ДП «Первомайськвугілля».

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *