Ти знаєш як святкують День молоді у Луганській області?

Ти знаєш як святкують День молоді у Луганській області? Як заряджаються енергією на весь тиждень?

 

Команда громадської організації «Сєвєродонецька молодіжна рада» до Дня молоді України організувала музичний вечір «Молодь UA», який поєднав у собі талантів Луганської області. Цей вечір був наповнений виступами гуртів і сольними виконавцями, звучала авторська електронна музика.

Виконавці «запалювали» зал, спонукали замислитися, танцювати і просто насолоджуватися моментами. Цього вечора на майданчику царювала творча, натхненна, дружня та енергійна атмосфера і все це завдяки кожному, хто завітав на музичний вечір «Молодь UA».

 

Ми висловлюємо слова подяки всім, хто не залишився байдужими до нашої ідеї і приєднався до нас, а саме: гурту «Таксі», гурту «To Bus» (м. Луганськ), гурту «Roli-X», гурту «Конец июля» (м. Старобільськ), Дмитру Пастухову, Денису Давидову (м. Кремінна), Катерині Очкур (с. Райгородка), Олександру Брудкову.  А також всім, всім, хто відвідав музичний вечір «Молодь UA», ви чудова публіка.  На вечері «Молодь UA» було гаряче! 🔥

 

Музичний вечір «Молодь UA» пройшов в рамках проекту «Ініціативна молодь — рушій змін», який реалізується громадською організацією «Сєвєродонецька молодіжна рада» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Фото https://www.facebook.com/sevmolrada/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *