Тренінг для прес-служб: як провести ефективну інформкампанію?

Реформи: як провести ефективну інформкампанію?

logo2

ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує представників прес-служб органів державної влади до участі у  дводенному тренінгу «Реформи: як провести ефективну інформкампанію?».

Під час тренінгу експерти піднімуть низку актуальних для фахівців прес-служб питань, серед яких:

  • Ефективні способи побудови комунікаційних кампаній реформ. Їх особливості та основні характеристики. Міфи про комунікацію та  маніпулювання.
  • Складові комунікаційних кампанії, практичні аспекти їх розробки та імплементації. Сучасні етапи комунікаційної кампанії.
  • Інструментарій та ризики комунікаційної кампанії. Показники ефективності комунікаційної кампанії.
  • Тенденції роботи із ЗМІ. Чинники мас-медійного відбору подій. Робота зі спікерами.

Тренери навчання:

Тетяна Федорів (Трощинська), експерт у сфері комунікаційних технологій, доктор наук з державного управління, журналістка;

Алім Алієв, медіа-консультант, громадський активіст, співзасновник ініціативи «Крим SOS».

Обрати дату навчання та зареєструватись можна за лінком:

Місце проведення: м. Київ.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасникам проживання, харчування (кава-паузи та обід) та компенсують витрати на проїзд до Києва (поїздом: купе та плацкарт, інтерсіті 2 клас та автобусом) за наявності оригіналів квитків.

За додатковою інформацією звертайтесь до Марії Саврун за телефоном +38 050 33 080 76 або [email protected]

Довідка: Захід проводиться у рамках реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа в партнерстві з Громадянською мережею «Опора», громадськими організаціями «Iнтерньюз-Україна» та «Лабораторія законодавчих ініціатив» та має на меті сприяти становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України. Термін реалізації Програми: листопад 2013 – листопад 2018 років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *