У Кам’янському відкривається Openspace для ВПО 

Агенція регіонального розвитку Луганської області розпочинає проєкт “Openspace для ВПО у Кам’янському”, який буде реалізовано у період з травня по жовтень 2024 року у місті Кам’янське Дніпропетровської області. 

Метою проєкту є згуртування ВПО та місцевої громади, створення сприятливих умов для розвитку соціальної активності та взаємодії між різними соціальними групами міста.

В межах проєкту Агенція відкриє простір, де всі бажаючі ВПО можуть безкоштовно попрацювати на ноутбуках з доступом до безкоштовного інтернету. 

Крім того, на відвідувачів чекають різноманітні цікаві заходи, зокрема:

  • Майстер-класи
  • Курси української та англійської мови
  • Курси  3D-моделювання
  • Воркшопи з інформаційної безпеки та протидії стереотипам і «інформаційним фейкам»
  • Вечори ігор

Проєкт розрахований на всі вікові групи, від дітей шкільного віку та підлітків до дорослих.

Розпочнемо вже 30 травня з першого заняття з 3D-моделювання. 

Розклад заходів шукайте на нашій сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/ARR.LG та у групі в Телеграм https://t.me/dovira_mdd 

Долучайтеся до нашого проєкту та розвивайте свої навички разом з нами!

Ініціативу «Openspace для ВПО у Кам’янському» впроваджує Агенція регіонального розвитку Луганської області за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *