«У нас все добре»: чиновники Івано- Франківська витратили 30 млн грн в 2022-2023р на піар у ЗМІ

11 мільйонів на цей рік витрачені на піар чиновників місцевого самоврядування тільки  на Івано-Франківщині.“Важливість інформаційної безпеки та критичного мислення під час війн обговорили гості програми “Позиція Галичини”, пише Галка. 

“Мені не подобається інформаційна безпека в країні на всіх рівнях. На державному Єдиний марафон розказує, що перемога вже близько, зради нема, втрат немає, все круто. На місцевому рівні діє теж такий собі “телемарафон місцевого розливу”, коли 11 мільйонів на цей рік витрачені на піар міської влади“, – переконаний учасник програми, головний редактор “Галки” Роман Турій.

На думку журналіста, під загрозою і наша особиста інформаційна безпека, “коли ми в фейсбучику генеруємо картинки з незрозумілих джерел». 

Загальна сума витрат на висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації мерії Івано-Франківська за 2022 рік склала 19 365 700 грн. Раніше там стверджували, що сума витрат значно менша. 

Інформація про загальні витрати міститься в звіті про виконання бюджету Івано-Франківської ОТГ за 2022 рік, який є у розпорядженні “Галки”.

В рамках так званого “затягування пасків” бюджет витрат на “фінансову підтримку засобів масової інформації” було зменшено. Однак війна не завадила згодом додати кошти за цією статтею витрат, зокрема в рамках “Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства в м.Івано-Франківську”.

Відео Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» / Позиція Галичини. Інформаційна безпека під час війни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *