У ЗМІ розповіли про минуле нардепа Миколи Тищенка

Скандального нардепа Миколи Тищенка, відомого під прізвиськом “Котлета”, кияни ще пам’ятають під прізвиськом Коля Оболонський. Ні для кого не секрет, що цей одіозний парламентар має кримінальне минуле. А перші заробітки, якими він так пишається, розпочалися із банального рекету.

Але що насправді ховається під образом недолугого медійного кухаря та народного обранця після скандалу зі побиттям екс-бійця Кракена, тепер з’ясовують українські розслідувачі видання delo.ua , передає ТСН .

Те, що правоохоронці займалися фігурою Тищенка ще на початку дев’яностих, — ні для кого не секрет, розповідають журналісти. Саме з оприлюднених внутрішніх баз даних тоді ще міліції стало відомо про кримінальну кар’єру Тищенка та його роль в організованих злочинних групах. Тоді його “кар’єрою” займався УБОЗ. Тоді оперативники повідомляли керівництво про причетність Колі Оболонського до торгівлі героїном. Дані про це систематично вносилися до внутрішньої бази правоохоронного відомства. Там фігурує і вага наркотику, і конкретні суми та навіть точки збуту, де Тищенко заробляв на наркотиках. Вже тоді це були ресторани — “Рішельє”, “Волошка”, а також крапки на ринках — саме дахом такої торгівлі Тищенко і заробив свій перший стан, яким так пишається.

Розслідувачі зазначають, що виявилося, що минуле так званого “бригадира” кримінальної банди — це не найстрашніше Тищенко. ЗМІ та “дах” у високих кабінетах влада зробила все, щоб приховати історію про Миколу Тищенка та реальне вбивство.

Це був кінець дев’яностих, а Коля Оболонський так само, як і зараз, почував себе максимально безкарним, повідомляють журналісти. В одному зі столичних кафе на вулиці Костянтинівській він фігурував у бійці – жертву тоді забили до смерті. Правоохоронці розслідували причетність Тищенка — за їхніми даними, саме молодий спортсмен на той момент забив до смерті відвідувача закладу. Але всі матеріали цієї справи чомусь були знищені, докази — теж, а саму згадку забули видалити лише з внутрішньої бази УБОЗу.

ЗМІ пишуть, що насправді Тищенко фігурує щонайменше у двох справах щодо вбивства людей. Ще одне сталося прямо на Хрещатику – жертвою був бандит “Савлоха” з угруповання, до якого належав Тищенко. Йшлося про здирство грошей, участь у банальному рэкеті та погрози розправою директору клубу “Бінго” Разводовському. Цю справу також згодом просто закрили. Саме з таким минулим Микола Тищенко прийшов у провладну команду, залишається в українському парламенті і навіть не боїться оприлюднення і цих ганебних фактів — з часів “хвацьких дев’яностих” незмінною залишилася впевненість Тищенка у власній безкарності, наголошують у ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *