Уряд України вирішив розширити програму кредитування населення під 5-7-9%: можна використовувати кредити на придбання сонячних та вітрових електростанцій

Уряд України вирішив розширив програму кредитування населення під 5-7-9% – тепер підприємці зможуть взяти кредит до 150 млн грн на газові генераційні установки терміном до 10 років.

Кабінет міністрів ухвалив постанову, що розширить сферу дії кредитної програми «5-7-9» з метою сприяння децентралізації енергогенерації, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

«Сьогодні уряд приймає постанову, якою розширюємо сферу дії кредитної програми «5-7-9». Тепер доступні кредити можна буде отримати на будівництво та облаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок», – сказав глава уряду.

Програма передбачає можливість для підприємців використати кредитні кошти на придбання сонячних та вітрових електростанцій, а також обладнання для накопичення електроенергії.

«У спільній роботі з Нацбанком опрацьовується програма безвідсоткового кредитування для встановлення домогосподарствами сонячних панелей та вітрових установок. Щоб люди забезпечили себе і навіть реалізували надлишок електроенергії в загальну мережу», – зазначив глава уряду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *