В Лисичанске за 42 тысячи долларов хотят приобрести аппарат УЗИ

547525

В Лисичанске за один миллион сорок тысяч 365 гривен запланировали приобрести аппарат ультра-звуковой диагностики экспертного класа для проведения пренатального скрининга для отделения патологии беременных Центральной городской больницы им. Титова, при этом какой именно аппарат и какой фирмы не уточняется. По сегодняшнему курсу в эквиваленте эта сумма составляет 41,8 тыс. долларов.

На сайте  lis.gov.ua  в разделе "Проекты решений 12-й сессии Лисичанского городского совета" в документах  "Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік (з урахуванням доповнень)]" и "Перелік об’єктів, видатки на які  у  2016  році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку"  значится следующая информация:

080102/3110

Територіальні медичні об’єднання

Придбання апарату УЗД експертного класу для проведення пренатального скринингу для відділення патології вагітних ЦМЛ ім. Титова

 

 

 

1040,350

 

Оправдана ли такая покупка за бюджетные деньги для громады Лисичанска спорный вопрос. Как утверждает наш эксперт, сегодня аппарат УЗИ стоимостью 10-15 тыс. долларов удовлетворяет всем запросам диагнастики паталогии беременных, а аппарата за 20-30 тысяч долларов более чем достаточно, откуда взялась цифра в 41,8 тысячу долларов, это вопрос к тем, какой именно аппарат они решили приобрести и для каких "не размытых", а конкретных целей. Другой наш самый доступный эксперт- Интернет, только подтверждает сказанное экспертом. Так мы без труда нашли характиристики аппарта УЗД Апарат (Сканер) – SIEMENS S2000 за 29 тыс. долларов ( и подобных вариантов можно найти множество): 

 

"УЗД апарат Siemens Acuson S2000 – багатофункціональний УЗД апарат преміум-сегменту, призначений для проведення широкого спектру досліджень в області акушерства, ангіології, гінекології, гастроентерології, кардіології та перевірки поверхнево розташованих органів та структур. Сучасна система ультразвукової діагностики дозволяє звести до мінімуму операторську залежність, покращити точність обстеження, а також значно підвищити ефективність робочих процесів.

УЗД апарат підтримує унікальну технологію еластографії зсувної хвилі, завдяки чому перед оператором відкриваються нові клінічні можливості: високоточне дослідження молочних залоз, обстеження шиї та утворень щитоподібної залози за допомогою стандартних датчиків, без залучення додаткових пристроїв та здійснення компресії. Аналізуючи пропозиції на ринку УЗД апаратів, можна зробити висновок, що УЗД апарат Siemens Acuson S2000 – лідер в своєму ціновому класі.

Характеристики

Сучасний УЗД апарат Acuson S2000 підтримує наднові технології досліджень, завдяки чому значно спрощує завдання та розширює горизонти можливостей оператора. Це забезпечує окупність довгострокових вкладень в скорочені терміни.

  •        Syngo Auto OB – опція, яка дозволяє в автоматичному режимі виміряти основні біометричні показники плоду, що економить до 75% часу, в порівнюванні з проведенням аналогічних акушерських досліджень на інших апаратах".

 

Лисичане, контролируйте бюджет громады- это ваши деньги!

 

Сообщает Лисичанск STOP коррупции

для www.zaraz.info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *