В Лисичанську оточення сина екс-мера Ясинуватої розіграло 12 мільйонів на конвеєри для шахтарів

ПАТ «Лисичанськвугілля» 12 січня за результатами тендеру замовило ТОВ «Люксор Кепітал» скребкових конвеєрів на 12,45 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року мають поставити один конвеєр СП-250 за 6,44 млн грн. та ще один СП-202 за 6,01 млн грн. (технічні характеристики з цінами – у таблиці нижче).

ТОВ «Плано» пропонувало другий конвеєр на 0,3% дешевше, але його відхилили через невідповідність технічних характеристик, відсутність копії сертифікату чи паспорту якості та інших паперів.

Єдиним допущеним конкурентом стало донецьке ТОВ «Інко Плюс». Його власниками є Ігор Абражан та Максим Русаченко – екс-депутат міськради міста Ясинувата від Партії регіонів. Його батько Олександр Русаченко був мером Ясинуватої до її окупації.

«Люксор кепітал» заснували у 2010 році Сергій Куляба і Тетяна Шапочка, яка в 2009-2011 роках керувала фірмою згаданого Русаченка-молодшого – ТОВ «Барс».

Із вересня 2012 року власницею «Люксору» є Світлана Горпиненко, а директором – Ольга Ясінько, котра також очолює ТОВ «Інтранс 2011», яким співволодіє Марина Володимирівна Русаченко.

Раніше «Люксор Кепітал» був зареєстрований у Яснуватій, але нині його переоформлено у підконтрольній українській владі Константинівці.

«Люксор кепітал» та «Інко Плюс» неодноразово розігрували між собою тендери «Донецької залізниці».

Источник: Наші гроші

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *