В Луганській області призначено поліцейського омбудсмена

В апараті Національної поліції  України створено Управління забезпечення прав людини, яке підпорядковується безпосередньо Голові Національної поліції. До складу Управління входять представники практично всіх областей України, в Луганській області такого представника вже призначено. Повідомляє кореспондент www.zaraz.info.

До основних завдань поліцейського омбудсмена належить забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод людини працівниками поліції. Здійснення контролю за роботою органів і підрозділів поліції з питань забезпечення прав людини. Оперативне інформування Голови Національної поліції України про випадки резонансних подій, порушень прав і свобод людини в діяльності органів і підрозділів поліції, що належать до компетенції Управління забезпечення прав людини.

Основними обов’язками омбудсмена є забезпечення, відповідно до законодавства, взаємодії з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, профільними комітетами Верховної Ради України, міжнародними та національними неурядовими організаціями (ООН, Рада Європи, ОБСЄ та інші), участь у зустрічах, консультаціях з їх експертами, представництвами та підрозділами правозахисних організацій, які відповідають за реалізацію міжнародних норм у сфері дотримання прав і свобод людини, інститутами громадянського суспільства.

Також омбудсмен забезпечує  підготовку та проведення нарад, конференцій, семінарів і тренінгів з питань дотримання прав і свобод людини разом із зацікавленими органами і підрозділами поліції.

politsiya-ombudsmen

В Луганській області на посаду старшого інспектора з особливих доручень Управління забезпечення прав людини призначена – Ломкова Ірина Сергіївна. До призначення на цю посаду Ірина працювала патрульним поліцейським та виконувала свої обов’язки в м. Рубіжному. Влітку пройшла відбір серед 150 патрульних поліцейських Луганської області, після чого закінчила спеціальне навчання по забезпеченню прав людини в діяльності поліції в місті Київ.

Про порушення  ваших прав співробітниками Національної поліції Ви маєте змогу повідомити особисто за адресою м.Сєвєродонецьк, вул. Півоварова 2а офіс 404, або електроною адресою [email protected], або по телефону (з 9-00 до 17-00) +38-050-954-08-20.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *