В місті Сватово обшукують податківців

 

Співробітники прокуратури і СБУ Луганської області провели обшуки вдома і на роботі в окремих співробітників об'єднаної Державної податкової інспекції м. Сватове ГУ ДФС. Про це повідомляє прокуратура Луганської області. Про це повідомляє 112 канал.

Відзначають, що слідчий відділ прокуратури зазначеної області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення співробітниками Сватівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Луганській області ч. 2 ст. 364 КК України ("Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки").

Щоб розслідування було об'єктивним і всебічним, на виконання ухвали слідчого судді Сєвєродонецького міського суду слідчі прокуратури та оперативні працівники СБУ провели обшуки за місцем проживання і на роботі у певних працівників зазначеної інспекції, а також на приватному підприємстві м. Сватове.

Посади та імена підозрюваних не оголошують. Проте наголошується, що їм загрожує позбавлення волі від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а також штраф.

Під час обшуку вилучили речі і документи, які мають значення для розслідування.

Наразі досудове слідство триває.

 

Источник: 112 канал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *