В.о. гендиректора ДП «Первомайськвугілля» організував злочинну групу, яка завдала збитків державі на суму понад 300 тис. гривень

Прокуратурою Луганської області повідомлено про підозру учасникам організованої злочинної групи, які спричинили збитки державному підприємству «Первомайськвугілля» на суму понад 300 тисяч гривень.


Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння організованою групою чужим майном шляхом зловживання службовим становищем за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

 

Встановлено, що приблизно у вересні 2016 року виконувач обов’язків генерального директора державного підприємства «Первомайськвугілля», достовірно знаючи про високу вартість вугільної продукції, яку здобувають підрозділи вказаного підприємства, організував злочинну групу, до складу якої увійшли начальник одного з підрозділів «Шахта «Гірська» державного підприємства «Первомайськвугілля» та мешканець Луганської області.

В період часу з вересня по жовтень 2016 року учасники організованої групи заволоділи вугільною продукцією підприємства у розмірі 205 тон, завдавши державі в особі державного підприємства «Первомайськвугілля» збитків на суму понад 300 тисяч гривень.

 

Довідково: санкція передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *